Baby to chcú tiež! Štvorka Chicks On The Road v Defenderoch vyráža na cestu-necestu (FOTO)

BRATISLAVA, 2. júla 2014 (tlacovasprava.sk) – Expedície, spoznávanie divokej prírody a cestovanie v náročných podmienkach si väčšinou spájame s mužmi a ich vrodenou túžbou po objavovaní a prekonávaní vlastných hraníc. Ako to už ale býva, výnimka potvrdzuje pravidlo a v prípade štvorice, ktorá si hovorí Chicks On The Road, to platí na 100%.

Defender parts expedicia Chicks On The Road
Dámská off-roadová expedícia vyráža na Defendroch na cesty 3. júla a čaká ju asi 3000 kilometrov.

Magdaléna, Soňa, Zuzana a Gabriela sa dali dohromady, aby uskutočnili expedíciu do Čiernej Hory doslova „cestou-necestou“. Chcú dokázať, že ak je to potrebné, nemajú problém vziať do rúk náradie a uprostred ničoho vymeniť na zablatenom Defenderi pneumatiku. Dnes sa oficiálne začína ich dvojtýždňové dobrodružstvo.

Dámy si cielene vybrali práve Montenegro. Krajinu, ktorá je v porovnaní s niektorými končinami Zeme relatívne civilizovaná. Dámskej expedícii ide totiž predovšetkým o to, aby splnili jasný cieľ: preveriť zohranosť tímu, potvrdiť schopnosť zorientovať sa, nájsť správnu cestu v teréne mimo oficiálnej cesty a poľnej cesty a v neposlednom rade dokázať, že aj zdanlivo krehké ženy samy zvládnu bežné opravy svojich plechových miláčikov. Koniec-koncov tú naozaj náročnú expedíciu plánujú až na budúci rok, keď už budú absolútne zohratý tím.

Účastníčky výpravy chcú byť na rôzne neočakávané situácie v rámci možností dobre pripravené, a preto nepodceňujú ani čas strávený v dielni, kde sa vlastnoručne starajú o údržbu svojich áut. Počas dvojtýždňovej expedície sa budú musieť spoliehať len na seba. Magdaléna, vedúca výpravy, si zloženie tímu nevie vynachváliť a je naozaj rada, že sa jej pre projekt podarilo získať rovnako naladené slečny.

Práve nezvyčajnosť projektu zaujala aj sponzorov, ktorí členky expedície oslovili. Získali ich celkom sedem. Patrí k nim výrobca oblečenia Bushman, hotové jedlo na cesty AdventureMenu, Rockstar Energy Drink, výrobca svetlometov Hella, Cestoffka, Leatherman, Led Lenser a v neposlednom rade Stanley LR Parts, servis, bez ktorého by sa výprava nemohla ani uskutočniť.

Dámská off-roadová expedícia vyráža na cesty 3. júla a čaká ju asi 3000 kilometrov. Neohrozené a sexy Chicks On The Road môžete sledovať na Facebooku a YouTube, kde nájdete, samozrejme, aj videá z cesty.

Fotogaléria:

Pre viac informácií kontaktujte:

Filip Púchovský
For PR
Jégého 12/0612.C
821 08 Bratislava
Tel.: +421 903 536 283
E-mail: filip.puchovsky@forpr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.