Vyhrajte rozprávkovú rodinnú dovolenku vo Villa Betula Resort*** s nosičmi ReRiDa

BRATISLAVA, 17. júla 2014 (tlacovasprava.sk) – “V náručí som v bezpečí” – to je slogan nového eshopu www.NOS-MA.sk s exkluzívnymi detskými nosičmi mei tai, ktorý bol spustený 15.júla 2014. Prví zákazníci majú možnosť vyhrať rozprávkovú rodinnú dovolenku v srdci Liptova, vo VILLA BETULA RESORT***.

Ponúkame produkty vyrobené na Slovensku, v prípade dovezených výrobkov je zámerom ich ďalšie spracovanie na Slovensku, pred zaradením do sortimentu.

Vlastné výrobky sa predávajú pod značkou ReRiDa.

Vyhrajte rozprávkovú rodinnú dovolenku vo Villa Betula Resort*** s nosičmi ReRiDa
Vyhrajte rozprávkovú rodinnú dovolenku vo Villa Betula Resort*** s nosičmi ReRiDa

Nosenie vo veľkej miere podporuje úspešné dojčenie, našťastie v poslednom čase sa čoraz viac žien zaujíma o tieto prirodzené činnosti, ktoré by mali byť opäť normou vo výchove detí. V eshope sa dajú objednať kúsky šité na mieru a podľa želania zákazníka – vyberať sa dá z rôznych farieb, strojovej či ručnej výšivky. Tieto možnosti poskytujú možnosť vytvoriť si jedinečný a módny kúsok.

Cieľom otvorenia internetového obchodu je, aby nosič nebol vnímaný len ako pomôcka, ale bol módnym doplnkom oblečenia mamičky, resp.osoby, ktorá dieťa nosí.

Prvé kusy boli testované aj starými mamami či oteckami a podľa ich vyjadrenia sa deti nosia oveľa ľahšie ako na rukách. Pri ergonomickom nosení sa váha dieťaťa a tým aj záťaž rozloží, čo nezaťaží chrbticu nosiacej osoby. Okrem toho podporuje správny vývin kĺbov a motorický vývoj detí.

Dieťa je zvyknuté na kolísavý pohyb a neustály fyzický kontakt počas tehotenstva, ktoré by malo byť prioritou aj po narodení. Nosenie detí umožňuje dojčenie na požiadanie, čo je základom úspešného dojčenia a v neposlednom rade mamičky majú voľné ruky, ktoré potrebujú pri iných činnostiach.

Nosenie je aj najekonomickejšou formou starostlivosti o dieťa. Nielen preto, že cena potrieb na nosenie je radovo nižšia ako výbava pre nenosené deti, ale dlhodobé dojčenie je prospešné pre zdravie matky aj dieťaťa a okrem iného eliminuje výdavky na umelú výživu a lieky. (na porovnanie sme použili výdavky na nákup nových vecí na nosenie dieťaťa od narodenia – šatka, nosič, resp.špeciálne zimné oblečenie a výdavky na nákup novej výbavy pre deti, ktoré nie sú nosené – detský kočík, deka, fusak, perinka. )

Našim cieľom je aj organizovaním rôznych podujatí – od tvorivých dielničiek cez výstavy až po prednášky – šíriť osvetu o dojčení a nosení, aby sa mamičky dozvedeli pravdivé informácie, spoznali svoje možnosti a na základe toho sa mohli rozhodnúť ohľadom výchovy svojich detí.

Pre prvých zákazníkov okrem prijateľných cien sme pripravili aj súťaž o rozprávkovú rodinnú dovolenku vo VILLA BETULA RESORT***. Stačí, ak do konca septembra uskutočnia nákup v ľubovoľnej hodnote. Výhercu vyžrebujeme začiatkom októbra, v rámci Európskeho týždňa dojčenia.

Katarína Brňáková
0915 636 748
BezpecnaNaruc@gmail.com
http://www.nos-ma.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.