Verejné zákazky a obstarávania na jednom mieste na novom portáli ÚradnáNástenka.sk

BRATISLAVA, 24. júla 2014 (tlacovasprava.sk) – Služba ÚradnáNástenka.sk je novou službou pre podnikateľov, ktorá má za cieľ vyhľadávať verejné zákazky a relevantne o nich informovať svojich používateľov. Spoločnosť B2M, ktorá službu spustila, tak vytvorila vlastnú tržnú niku týkajúcu sa verejných zákaziek.

Hlavným obsahom tejto on-line služby sú verejné zákazky malého rozsahu a podlimitné zákazky, ku ktorým sa podnikatelia predtým iba ťažko dostali. V tom vidíme najväčšiu výhodu služby,“ hovorí Otto Kočí, riadite spoločnosti B2M, ktorá službu prevádzkuje.

Služba vyhľadáva aj bežné nadlimitné zákazky i pre malých podnikateľov zaujímavé verejné zákazky malého rozsahu, ktorých predpokladaná hodnota nedosiahne v prípade tovarov (okrem potravín) a služieb 20 000 €, práce 30 000 € a v prípade potravín 40 000 €.

Zároveň služba vyhľadáva podlimitné zákazky nepresahujúce 207 000 € v prípade tovarov, služieb a potravín a 5 186 000 € v prípade práce.

Služba ÚradnáNástenka.sk je novou službou pre podnikateľov, ktorá má za cieľ vyhľadávať verejné zákazky a relevantne o nich informovať svojich používateľov.
Služba ÚradnáNástenka.sk je novou službou pre podnikateľov, ktorá má za cieľ vyhľadávať verejné zákazky a relevantne o nich informovať svojich používateľov.

Prostredníctvom ÚradnáNástenka.sk dokážeme pre našich používateľov vyhľadať aj tie zákazky, ktoré nie sú zverejňované v súhrnných vestníkoch. Vlastníme jedinečný software, ktorý dokáže vo veľkom rozsahu vyhľadávať i tento druh zákaziek,“ uvádza Kočí.

Medzi dodávateľmi a realizátormi zákaziek má táto služba veľmi pozitívny ohlas. „Doteraz sme zaznamenali len pozitívne reakcie na spustenie novej služby. Používatelia sa jej prostredníctvom dozvedajú o zákazkách, ku ktorým by sa často vôbec nedostali. Na druhej strane, namiesto ich pracného vyhľadávania môžu čas venovať čo najkvalitnejšiemu vypracovaniu ponuky,“ vysvetľuje výhody Kočí.

„Môžeme tvrdiť, že sme vytvorili nový trh, v rámci ktorého segment verejných zákaziek obchodujeme podnikateľom z najrôznejších segmentov s rôznym záberom i možnosťami realizácie,“ uzatvára Kočí.

O spoločnosti B2M

Spoločnosť B2M.CZ, ktorá je vlastníkom systému 123dopyt.sk,  je špecialistom na B2B on-line dopytové systémy výberových procesov. Okrem Slovenska pôsobí aj v Českej republike, v Poľsku a Maďarsku. Na všetkých trhoch dosahuje postavenie lídra vo svojej oblasti. Cieľom spoločnosti B2M.CZ je poskytovať vysoko kvalitné a cenovo nenáročné služby s maximálnou orientáciou na potreby firiem a podnikateľov. Viac informácií nájdete na http://www.b2m.cz a tiež na http://www.123dopyt.sk

To, že je služba 123dopyt.sk efektívna a stále obľúbenejšia, dokazujú i konkrétne počty dopytujúcich.  Od doby, kedy spoločnosť v roku 2004 vstúpila na slovenský trh, počet dopytujúcich každoročne rastie o desiatky percent. Službu využívajú predovšetkým malé a stredné firmy, ale i štátne inštitúcie či živnostníci. Oceňujú najmä rýchlosť, jednoduchosť  a výhodnosť výberového procesu, ktorý portál svojou podstatou ponúka. Používanie systému 123dopyt.sk je pre zadávateľa (dopytujúceho) bezplatné a navyše, pri samotnou nákupe môže dopytujúci ušetriť až 30 % priemernej ceny.

Pre viac informácií kontaktujte:
Katarína Selecká
PR Specialist
katarina@pspr.sk
0904 283 825

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.