*
článok
Reklama & Marketing, TLAČOVÉ SPRÁVY

Výsledky Granko súťaž návrhárov: Porota vybrala 10 návrhov outfitov do finále! (FOTO)

BRATISLAVA, 29. júla 2014 (tlacovasprava.sk) – GRANKO návrhárska súťaž sa dostala do finálovej fázy. Z viac ako dvesto návrhov vybrala odborná porota 10 najzaujímavejších, ktoré zabojujú o absolútne víťazstvo. Hlasovanie o najlepší bodkovaný GRANKO outfit bude prebiehať na Facebooku do 30. júla. Autor víťazného návrhu získa výrobu svojho diela, profesionálne nafotenie outfitu v spolupráci s herečkou a fotografkou Andreou Kerestešovou a zásobu nápojov GRANKO.

Prvý ročník návrhárskej súťaže o najlepší bodkovaný GRANKO outfit je takmer na konci. Akcie sa zúčastnilo 88 súťažiacich z Českej a Slovenskej republiky, ktorí poslali viac ako 200 návrhov. Porota, zložená zo zástupcov značky, módneho butiku Lazy Eye alebo napr. mladého speváka Martina Haricha, vybrala 10 finalistov.

„Veľmi milo nás prekvapilo, akú prácu si dali súťažiaci s tvorbou návrhov – niektoré boli naozaj umeleckým dielom a všetkým zúčastneným veľmi ďakujeme. Zasadajúca odborná porota mala naozaj ťažký výber, ale zároveň to pre nás bolo veľmi inšpiratívne popoludnie,“ uviedla Lucie Saláková, brand manažérka značky Granko.

Fotogaléria:

O celkovom víťazovi rozhodne verejné hlasovanie. Vyhrá návrh, ktorý bude mať do 30. júla (vrátane) najviac komentárov od fanúšikov. Pokiaľ bude komentár zároveň obsahovať nápad na najlepší slogan pre predaj tohto outfitu, vyhrá najlepší komentujúci vysnívané šaty na mieru od butiku Lazy Eye v hodnote 260 €. Posledný júlový deň budú vyhlásení víťazi celej súťaže.

Zapojte seba i svojich čitateľov do tejto netradičnej súťaže prostredníctvom hlasovania o najlepší bodkovaný outfit a vyhrajte krásne šaty na leto, v ktorých nestretnete nikoho iného!

Kontakt pro média:
Lucia Čekovská
AMI Communications
Email: lucia.cekovska@amic.sk
Tel.: 0948 497 003

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: