*
článok
Služby, TLAČOVÉ SPRÁVY, Trh práce

McDonald´s Česká republika a Slovensko majú nového generálneho aj obchodného riaditeľa

BRATISLAVA, , 13. augusta 2014 (tlacovasprava.sk) – Tomasz Rogacz, bývalý Market Manager v spoločnosti McDonald´s Srbsko a Bosna-Hercegovina, sa stal novým generálnym riaditeľom McDonald`s pre Českú republiku a Slovensko. Alexander Schramm, ktorý oba trhy riadil viac ako dva roky, prevezme pozíciu obchodného riaditeľa pre rozvoj licencovaných trhov v centrálnej divízii spoločnosti McDonald´s.  K zmene došlo 1. augusta 2014.

Tomasz Rogacz Generálny riaditeľ McDonald`s pre Českú republiku a Slovensko

Tomasz Rogacz, bývalý Market Manager v spoločnosti McDonald´s Srbsko a Bosna-Hercegovina, sa stal novým generálnym riaditeľom McDonald`s pre Českú republiku a Slovensko.

Tomasz Rogacz začal svoju kariéru v McDonald’s v Poľsku v roku 2001 ako zamestnanec reštaurácie. Postupne sa vo firemnej hierarchii vypracoval na manažéra reštaurácie v roku 2006. V roku 2008 bol ako člen Národného operačného tímu zodpovedný za zavádzanie nových produktových platforiem po celej krajine.

V rokoch 2010-2012 poskytoval podporu a pomoc poľským franšízantom z pozície Field Service Manager. Počas posledných troch rokov pôsobil Tomasz Rogacz v Belehrade, kde úspešne riadil aktivity McDonald’s v Srbsku a vo Federácii Bosna – Hercegovina.

Tomasz Rogacz (32) je ženatý a má dcéru.

Alexander Schramm, bývalý generálny riaditeľ, riadil aktivity spoločnosti McDonald’s v Českej republike a na Slovensku počas posledných dvoch rokoch. V novej úlohe obchodného riaditeľa pre rozvoj licencovaných trhov v centrálnej divízii spoločnosti McDonald´s bude Alexander Schramm poskytovať podporu 11 trhom.

Som presvedčený, že táto zmena umožní ešte lepšie využiť potenciál našich talentovaných manažérov. Alexander i Tomasz preukázali svoje odborné a manažérske schopnosti v naozaj náročných časoch. Veríme, že tak prispejú k ďalšiemu posilneniu a rozvoju podnikania spoločnosti McDonald’s v regióne, “povedal Piotr Jucha, regionálny viceprezident pre strednú Európu.

Kontakt pre média:
Drahomíra Jiráková
PR/Communications Director
McDonald´s ČR/SR
Tel.: 222 007 350
Mobil: 602 395588
E-mail: Drahomira.Jirakova@cz.mcd.com

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: