*
článok
Médiá & Internet, TLAČOVÉ SPRÁVY

Seriál Dr. Ema štartuje na TV JOJ

BRATISLAVA, 4. septembra 2014 (tlacovasprava.sk) – Všetko o ženách, mužoch a vzťahoch sa dozviete v novom seriáli TV JOJ Dr. Ema, ktorý odštartujeme už dnes 4. septembra o 21.40! Pripravte sa, okrem zaujímavých príbehov, pútavého deja a hviezdneho obsadenia, vás čaká aj nové vizuálne spracovanie a príjemný humor.

Všetko o ženách, mužoch a vzťahoch sa dozviete v novom seriáli TV JOJ Dr. Ema, ktorý štartuje 4. septembra o 21.40! Hlavné úlohy stvárňujú Soňa Norisová, Zuzana Kronerová a Natália Germániová.

Všetko o ženách, mužoch a vzťahoch sa dozviete v novom seriáli TV JOJ Dr. Ema, ktorý štartuje 4. septembra o 21.40! Hlavné úlohy stvárňujú Soňa Norisová, Zuzana Kronerová a Natália Germániová.

Ema Lišková patrí medzi uznávané psychologičky. Vo svojej poradenskej kancelárii sa jej pravidelne strieda množstvo klientov, s ktorými rieši rôzne vzťahové konflikty. Okrem problémov klientov sa snaží Ema vyriešiť aj svoje komplikované situácie. Mama Helena do jej práce stále strká nos a snaží sa Eminým pacientom poradiť zdravým sedliackym rozumom, vzťah s partnerom Tomášom prechádza krízou a tiež jej chýba prítomnosť dospievajúcej dcéry Simony, ktorá študuje v Prahe.

Hlavnú úlohu Emy Liškovej stvárňuje herečka Soňa Norisová. V úlohe netradičnej mamy Hely sa predstaví obľúbená Zuzana Kronerová, ktorú dostať na televízne obrazovky je vzácnosťou.

„Nečítala som nič, čo by bolo také dobré, ako scenár k seriálu Dr. Ema. Neverila som vlastným očiam, musela som do tohto projektu ísť,“ priznala sa Zuzana Kronerová počas tlačovej konferencie. Okrem spomínaných dvoch herečiek sa v deji objaví aj Natália Germániová ako Emina dcéra, Milo Kráľ ako partner Tomáš alebo Zuzana Haasová ako Emina najlepšia kamarátka Táňa. Nebudú chýbať aj ďalšie známe tváre, ktoré budú predstavovať Eminých klientov.

Dr. Ema je výnimočný seriál, ktorý intímne nazerá do vzťahov. Dramatické situácie však často rieši humorne, sedliackym rozumom. Autorkou námetu a scenáristkou je Kristína Cibulková a režisérskej stoličky sa ujal Roman Fábian. Nový seriál TV JOJ sa môže pochváliť aj špičkovým vizuálnym spracovaním, pretože sa nakrúcal na kamery s optikou Arri Alexa. Dr. Ema tak dostala nový, divácky zaujímavý rozmer.

Fotogaléria:

Kontakt pre médiá:
Katarína Nosková, PR JOJ Group, noskova@joj.sk, tel.: +421 915 571 133

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: