Ako ochrániť strechu a bodovu proti holubom? Riešením je hrotový systém (FOTO)

BRATISLAVA, 5. septembra 2014 (tlacovasprava.sk) – Holuby neodmysliteľne patria k mestám, kde sa im naskytajú priaznivé podmienky k obžive i k hniezdeniu. V niektorých lokalitách sa však premnožujú a spôsobujú škody na majetku a znepríjemňujú život. Ak si už zúfate a neviete ako sa zbaviť holubov na vašich parapetách či balkónoch, máme pre vás riešenie.

Hroty holuby ochrana striech
Hroty účinne zabraňujú dosadaniu a zdržiavaniu sa na daných miestach, a teda neskôr aj zahniezdeniu vtáctva.

Vaše príbytky ochránia hroty proti vtáctvu, ktoré je možné umiestniť na oknách, balkónoch, samotných budovách, na krove. Hroty účinne zabraňujú dosadaniu a zdržiavaniu sa na daných miestach, a teda neskôr aj zahniezdeniu vtáctva. Vtákom pritom neublížia. Z diaľky ich vďaka veľkosti a použitým materiálom prakticky nie je vidieť.

Sú vyrobené z UV stabilizovaného transparentného polykarbonátu s možnosťou skracovania v zlomových bodoch a pružnej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka použitým špičkovým materiálom je životnosť hrotov veľmi dlhá. Hrotový systém sa skladá z tenkého priesvitného plastového pásu, do ktorého sú pripevnené tenké oceľové hroty.

Hroty holuby ochrana striech
Vaše príbytky ochránia hroty proti vtáctvu, ktoré je možné umiestniť na oknách, balkónoch, samotných budovách, na krove.

Spoločnosť BRATISLAVSKÝ VÝŠKOVÝ SERVIS, s.r.o. zabezpečuje predaj, ale aj montáž systému ochrany budov pred vtáctvom. Ponúka päť druhov hrotov, ktoré sa odlišujú rozpätím, počtom hrotov a ich samotným postavením. Hrotový systém sa montuje na suchý a čistý povrch, buď prilepením transparentného silikónového tmelu alebo pribitím klinčeka do dreveného podkladu.

Hroty sa upevňujú podľa účinnej šírky daného hrotu a plochy, ktorú je potrebné chrániť.

„Od 1. augusta 2014 sme znížili ceny najpredávanejších druhov hrotov proti vtáctvu. Nová cena hrotov V5 je 4,90 EUR za meter, model W3 stojí 5,90 EUR za meter a model H si môžete kúpiť za 9,80 EUR za meter,“ uvádza Kvetoslava Kirchnerová. Hroty zasiela spoločnosť aj poštou, výška poštovného je 8 EUR vrátane balného (v rámci SR). Po dohode je možné hroty zaslať aj kuriérom.

Kontakt:
Ing. Kvetoslava Kirchnerová
marketing
BRATISLAVSKÝ VÝŠKOVÝ SERVIS, s.r.o.
Toplianska 13799, 821 07 Bratislava
kvetoslava.kirchnerova@vyskovyservis.sk
tel: +421 2 43 63 10 26
mobil: +421 905 539 709

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.