Herečka Andrea Kerestešová ako ste ju ešte nevideli! (FOTO)

BRATISLAVA, 14. septembra 2014 (tlacovasprava.sk) – Krásne prostredie v okolí Pražského hradu umožnilo vznik fotkám slovenskej herečky v bodkovanom retro modeli. Červenobiele šatôčky, ktoré navrhla ešte len devätnásťročná návrhárka Lucie Tomovová, budú v októbri vydražené na charitatívne účely.

Šaty pre retro fotenie vznikli vďaka GRANKO návrhárskej súťaži, ktorej sa zúčastnilo 88 súťažiacich z Českej a Slovenskej republiky. Víťazný outfit vybrala okrem verejnosti aj porota, kde zasadal napríklad spevák Martin Harich.

Červenobiele šatôčky z GRANKO návrhárskej súťaže, ktoré navrhla Lucie Tomovová (19, vpravo), budú v októbri vydražené na charitatívne účely.
Červenobiele šatôčky z GRANKO návrhárskej súťaže, ktoré navrhla Lucie Tomovová (19, vpravo), budú v októbri vydražené na charitatívne účely.

Víťaznou návrhárkou bodkovaného modelu sa stala 19-ročná Lucie Tomovová – študentka Strednej priemyselnej školy odevnej v Prahe. Tá navrhuje už od 15 rokov a má vlastnú kolekciu spoločenských šiat. Prax získala u Josefa Klíra, jedného z najvýraznejších a najznámejších českých návrhárov.

Víťazný outfit, ktorý Lucie navrhla, má podobu bielych retro-šatičiek s červenými bodkami, ktoré si Andrea okamžite zamilovala. „Milujem bielu a práve biela farba je pri tomto modeli zásadná. Stavím sa, že väčšina súťažiacich stavila na prevahu červenej farby. Som rada, že Luciin model zvíťazil, a prajem jej veľa šťastia aj do budúcnosti,“ popriala výherkyni Andrea Kerestešová.

Pre fotenie boli zvolené uličky okolo Pražského hradu, ktoré dokonale dokresľujú retro atmosféru päťdesiatych rokov. Andrea, pózujúca v bodkovaných šatočkách, vyzerala božsky. Spolu s ňou sa fotenia zúčastnila aj Lucie, ktorá rovnako ako Andrea vo svojom modeli žiarila. Šaty, ktoré obliekla Andrea na fotenie, budú v októbri vydražené v rámci tzv. Mesiaca GRANKA a výťažok poputuje na charitatívne účely.

Víťazný outfit pre Andreu Kerestešovú vybrala okrem verejnosti aj porota. Outfit má podobu bielych retro-šatičiek s červenými bodkami, ktoré si Andrea okamžite zamilovala.
Víťazný outfit pre Andreu Kerestešovú vybrala okrem verejnosti aj porota. Outfit má podobu bielych retro-šatičiek s červenými bodkami, ktoré si Andrea okamžite zamilovala.

Súťaž sa konala pri výročí existencie 35 rokov GRANKA. Pri tejto príležitosti bol mesiac október vyhlásený mesiacom GRANKA. Po celý októbrový mesiac budú pripravené bodkované súťaže, veľa kakaa a retro zábavy. Celý mesiac bude smerovať k veľkému dňu, tzv. Dňu GRANKA, kedy sa ulice rozžiaria pod návalom červených bodiek.

Kontakt pro médiá:
Lucia Čekovská
AMI Communications
Email: lucia.cekovska@amic.sk
Tel.: 0948 497 003

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.