*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY, Verejná správa & Politika

Milan Grell kandiduje na primátora mesta Pezinok ako nezávislý

Grell Milan Pezinok Srdce primator

Milan Grell, kandidát na primátora Pezinka

PEZINOK, 18. septembra 2014 (tlacovasprava.sk) – Oficiálnu kandidatúru na post primátora mesta Pezinok podal vo štvrtok 18.9. 2014 Milan Grell, ktorý bude v blížiacich sa komunálnych voľbách (15. 11.) kandidovať ako nezávislý občiansky kandidát.

Grell je poslancom MsZ v Pezinku, občiansky aktivista a člen občianskeho združenia Srdce Pezinka, ktoré zároveň nominovalo 19 kandidátov na poslancov do mestského zastupiteľstva.

Milan Grell (v strede), kandidát na primátora Pezinka, je spoluzalkladateľ združenia Srdce Pezinka

Milan Grell (v strede), kandidát na primátora Pezinka, je spoluzalkladateľ združenia Srdce Pezinka

„Zozbierali sme dostatočný počet podpisov, teda u každého kandidáta viac ako 400. V mojom prípade išlo o číslo 1562, pričom aj po odovzdaní kandidatúry mi stále prichádzajú ďalšie vyplnené hárky s podpismi. V mene celého tímu sa chcem poďakovať  Pezinčanom za podporu a dôveru,“ uviedol Milan  Grell.

Do volieb pôjdu všetci ako nezávislí kandidáti bez straníckej nálepky.

Naše posolstvo je Srdcom Pezinčan. Vytvorili sme kompaktný a odborne zdatný tím, ktorý je v Pezinku naozaj doma a záleží mu na zlepšení kvality života jeho obyvateľov. Sú v ňom odborníci z oblasti dopravy, školstva, legislatívy, urbanizmu, komunálnej politiky či manažmentu, súčasní poslanci, ale aj nové tváre, mladí šikovní ľudia,“ dodal Grell, ktorý je zároveň aj lídrom poslaneckej kandidátky.

Do predvolebnej súťaže o primátora Pezinka vstupuje Grell s cieľom zmeny politickej kultúry vedenia mesta. „Otvorenú samosprávu si predstavujem tak, že na prvom mieste je služba občanovi, nie naopak, väčšia participácia Pezinčanov pri rozhodovaní o zásadných otázkach mesta, viac slušnosti a menej byrokracie.“

Grell Milan Pezinok Srdce primator

Milan Grell (vľavo) kandiduje na primátora Pezinka ako nezávislý.

Na volebnom programe, ktorý sa finalizuje a ktorý Grell spolu s kandidátmi na poslancov predstaví v najbližších dňoch, sa podnetmi podieľajú predovšetkým Pezinčania.

Piliermi programu sú bezpečný život, kvalitná občianska vybavenosť, riešenie dopravných kolapsov a koncepcia mesta na najbližšie roky.

Volebný program nie je o heslách, mal by vychádzať zdola, od ľudí, čo si myslia a cítia. Netvrdím, že v posledných rokoch sa v Pezinku neurobilo nič dobré. Pri pohľade na okolité mestá a pri porovnaní možností, aké má Pezinok, si ale nalejme čisté víno. Naše mesto má na viac a Pezinčania si zaslúžia viac.“

Informáciu poskytol Jaroslav Rafaj
Občianske združenie Srdce Pezinka
Tel. číslo: 0905 594 914

SRDCE PEZINKA – Občianske združenie
Holubyho 16, Pezinok 902 01
email: redakcia@srdcepezinka.sk
http://www.srdcepezinka.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: