Starí parťáci zo Superstar na pive: Stretávka po desiatich rokoch, oslávili Deň starých parťákov!

BRATISLAVA, 26. septembra 2014 (tlacovasprava.sk) – V bratislavskom Mamut pube tieklo pivo potokom. A dôvodov bolo hneď niekoľko. Oslavoval sa Deň starých parťákov a pri tejto príležitosti sa dala dokopy stará hviezdna partia.

Po desiatich rokoch si prišli spolu štrngnúť krígľom Samo Tomeček, Miro Jaroš, Petra Humeňanská, Tomáš Bezdeda, Martin Kelecsényi aj Peter Kotuľa. Čo majú nové ? Ako často sa stretávajú? Prečo na seba nemajú čas? Aj takéto otázky padali za spoločným stolom.

Spoločne sa zhodli v tom, že kedysi sa stretávali častejšie. V dnešných dňoch sa stretávajú skôr náhodne – v zákulisí pri práci alebo pri hudobných projektoch.

Superstar Deň starých parťákov Samo Tomeček, Miro Jaroš, Petra Humeňanská, Tomáš Bezdeda, Martin Kelecsényi aj Peter Kotuľa
Po 10 rokoch si prišli spolu štrngnúť Samo Tomeček, Miro Jaroš, Petra Humeňanská, Tomáš Bezdeda, Martin Kelecsényi aj Peter Kotuľa.

„Chýba nám organizátor. Niekto, kto by bol dostatočne aktívny a iniciatívny a vedel nás dať dokopy,“ tvrdí Tomáš Bezdeda. A následne upriamil pozornosť na Mira Jaroša. Ten pri hlasovaní v tejto partii získal všetky hlasy Superstaristov.

Neviem, čím som si to zaslúžil, aj keď je pravda, že mám organizačné zručnosti,“ smeje sa Miro Jaroš. Sám však hovorí, že voľného času a príležitostí vyraziť si popri práci je málo.

„Každý sme sa vydali inou cestou a času neostáva veľa, musíme ho rozdeliť medzi najbližších,“ dodal Samo Tomeček.

„Je perfektné, že sme sa dnes mohli stretnúť aspoň šiesti na Deň starých parťákov. Chalanov som nevidela ani nepamätám,“ uzatvára Peťa Humeňanská.

Partia prvých slovenských Superstaristov sa stretla pri príležitosti Dňa starých parťákov, ktorý bol vyhlásený na 25. septembra 2014. Tento deň bol venovaný starým dobrým priateľstvám, toho čo nám do života prinášajú a oslave partií. Tí, čo sa nestihli stretnúť so svojou partiou včera, ešte stále majú príležitosť.

Deň starých parťákov oslavujeme aj štvrtky 2. a 9. októbra – využite tieto dni na stretnutie s priateľmi, zájdite spolu na pivo, vypnite tak od každodenného stresu a aspoň na chvíľu zabudnite na  povinnosti.

Ak máte profil na facebooku, na http://www.denstarychpartakov.sk môžete využiť aj aplikáciu, ktorá vám pomôže nájsť aj vašich starých parťákov.

Paulína Nedavašková
1stCLASS AGENCY
tel.: +421 911 119 144
remiasova.katarina@1stclass.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.