Veľtrh Smart Energy Expo o chytrej energii predstaví vo Verone inovatívne riešenia

BRATISLAVA, 7. októbra 2014 (tlacovasprava.sk) – Smart Energy Expo je prvý medzinárodný veľtrh, ktorý sa zameriava na riešenie, výrobky a technológie určené k rozumnému a úspornému využitiu energie. Druhý ročník veľtrhu sa bude konať od 8. do 10. októbra 2014 vo Verone.

Expo ponúka jedinečnú príležitosť k stretnutiu profesionálov, ktorí v oblasti energií vyvíjajú inovatívne riešenia. Smart Energy Expo sa stotožňuje s cieľom: čo najviac zamedziť plytvaniu a vyrábať ešte viac energie. Samozrejme z obnoviteľných zdrojov.

Súčasťou veľtrhu bude aj Verona Efficiency Summit, čo je medzinárodné fórum, ktoré pomáha reflektovať témy účinného využitia energie a predstaví tu kľúčových národných aj medzinárodných hráčov na poli chytrej energie. Summit si kladie za cieľ poskytnúť spoločnostiam účinný nástroj k úsporným opatreniam v rámci ich obchodných pôsobností.

Veľtrh sa koná pod patronátom úradov štátnej správy Talianskej republiky a prestížnych vedeckých inštitúcií.

Aké je poslanie?

Jedná sa o jedinečnú príležitosť získať prehľad o tom, ako politici, ktorí sú konfrontovaní s témou účinného využitia energie, dokážu spolupracovať a prinášať v rámci energetickej koncepcie konkrétne riešenia.

Summit sa stane na niekoľko dní laboratóriom nápadov, inovácií a ponúk riešení odborníkov z najrôznejších odborov.

Vystavovateľská správa Veronafiere
Veronafiere sa zaoberá organizáciou veľtrhov už viac ako sto rokov. Vďaka strategickej polohe Verony patrí k najväčším a najdôležitejším organizátorom veľtrhov minimálne v európskom meradle. V priebehu rokov sa vystavovateľská správa Veronafiere niekoľkokrát prispôsobila požiadavkám verejnosti a okrem potravinárskeho a poľnohospodárskeho sektoru, ktorý bol vždy hlavným smerom, sa začala zaoberať aj inými oblasťami ako napríklad stavebníctvom, dopravou, cestovným ruchom a inými. Veronafiere kontinuálne podporuje podniky v ich stratégii dobývania medzinárodných trhov.

Viac o Veronafiere nájdete na: www.veronafiere.it.

Pre viac informácií, prosím, kontaktujte:
Mgr. Martina Pašteková, Omnimedia Public Relations, s.r.o.
E-mail: pastekova@omnimedia.sk
Tel.: +421 240 200 828,  +421 917 958 014

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.