Tanečník a exkluzívny choreograf Justina Timberlakea na 10. sérii United Movement!

BRATISLAVA, 15. októbra 2014 (tlacovasprava.sk) – ŠKODA AUTO Slovensko, dlhoročný partner podujatia United Movement, pozýva fanúšikov tanca na deň nabitý skvelou hudbou a tanečnými workshopmi. Známy tanečník a organizátor podujatia Jaro Bekr opäť zabezpečil elitné obsadenie. Na jubilejnej 10. sérii United Movement sa okrem iných predstaví aj Marty Kudelka, svetoznámy tanečník a exkluzívny choreograf Justina Timberlakea.

United Movement 2014 Bratislava predstaví svetoznámych tanečníkov a choreografov, ako aj množstvo workshopov
United Movement 2014 Bratislava predstaví svetoznámych tanečníkov a choreografov, ako aj množstvo workshopov

Podujatie sa uskutoční v nedeľu 19. októbra 2014 v priestoroch Aircraft Sporthouse v Bratislave. O komfortnú a bezpečnú prepravu lektorov sa postará oficiálny automobil podujatia ŠKODA Superb.

Začiatočníkom aj širokej verejnosti sa na bezplatných hodinách budú venovať svetoví tanečníci a choreografi, ktorí spolupracovali aj s hviezdami ako JLO, Janet Jacskon, Pink, Justin Timberlake, Gwen Stefani, Jay Z, Mary J. Blige či P. Diddy. Sú nimi hviezdy svetovej tanečnej scény Marty KudelkaSho Tyme. Na podujatí sa predstavia okrem hlavných tanečných hviezd aj špičkoví pedagógovia zo Slovenska.

Pre najmladších účastníkov sú prichystané detské workshopy. Deti sa môžu tešiť napríklad na break dance s Dexterom zo Školy Breaku. Tieto hodiny budú taktiež bezplatné.

Jubilejná desiata edícia workshopov United Movement sa uskutoční formou tour v troch mestách – vo Viedni, Budapešti a v Bratislave. O komfortnú a bezpečnú mobilitu lektorov sa postará oficiálne vozidlo podujatia ŠKODA Superb.

Bratislavská edícia workshopov United Movement sa uskutoční v nedeľu 19. októbra 2014 v budove Aircraft Sporthouse na Ivánskej ceste 30/b. Viac informácií nájdete na http://www.unitedmovement.sk.

Fotogaléria:

Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Roman Rajtár
PR manager
ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.
Roman.rajtar@skoda-auto.sk
+421 904 701 339

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.