Ekologický umývací stôl: Ako funguje biologické čistenie súčiastok s MEWA Bio-Circle (FOTO)

BRATISLAVA, 23. októbra 2014 (tlacovasprava.sk) – Už viac ako 100 rokov sa textilné čistiace utierky na opakované použitie z výrobných stredísk a dielní MEWA udržiavajú v čistote ekologickým spôsobom, a to v celej Európe. Mnohí zákazníci používajú na manuálne čistenie malých súčiastok dodatočne aj klasický umývací stôl. Tieto umývacie stoly s rozpúšťadlami majú však rozhodujúce nevýhody: Takzvané studené čistiace prostriedky nielen intenzívne zapáchajú, ale považujú sa za nebezpečné látky a často sú škodlivé pre životné prostredie a zdravie.

MEWA ponúka umývací stôl so všetkými servisnými výhodami: Servisný technik firmy MEWA vykonáva odbornú údržbu v dohodnutom intervale údržby.
MEWA ponúka umývací stôl so všetkými servisnými výhodami: Servisný technik firmy MEWA vykonáva odbornú údržbu v dohodnutom intervale údržby.

Z tohto dôvodu rozšírila firma MEWA Textil-Service SR s.r.o. svoju ponuku o trvalé riešenie čistenia súčiastok: Systém MEWA Bio-Circle je bezpečná a ekologická alternatíva k bežným umývacím stolom. Dopĺňa systém MEWA na opakované použitie čistiacich utierok a ponúka riešenie na čistenie znečistených súčiastok, úplne bez nebezpečných látok.

Pri organickom znečistení ako oleje a ľahké mazivá dosahuje rovnako dobré výsledky ako zariadenia na báze studených čistiacich prostriedkov, pri anorganických trieskach, prachu alebo soliach dokonca lepšie. Čistiaca tekutina systému MEWA Bio-Circle, ktorá je ekologicky odbúrateľná a pri používaní bezpečná, neobsahuje žiadne VOC (prchavé organické látky) a nevzťahuje sa na ňu povinnosť špeciálneho označovania podľa nariadenia o nebezpečných látkach a smernice EÚ.

Vo vodnatej tekutine sa nachádzajú prirodzené mikroorganizmy, ktoré biologicky odstraňujú tuky a oleje a dlhodobo zabezpečujú stály kvalitný čistiaci výkon. Nasýtenie rozpúšťadla, ktoré je známe u tradičných umývacích stolov, a s tým spojená strata čistiaceho výkonu preto patria už len minulosti.

MEWA ponúka umývací stôl so všetkými servisnými výhodami: Servisný technik firmy MEWA vykonáva odbornú údržbu v dohodnutom intervale údržby. K tomu samozrejme patrí doplnenie čistiacej tekutiny, výmena a likvidácia integrovaných filtrov. Opotrebované dielce sa bezplatne nahradia novými. Pri poruchách funkčnosti vymeníme chybnú techniku v priebehu 24 hodín.

Takto je MEWA Bio-Circle vždy pripravený na prevádzku a ponúka optimálnu čistotu vďaka servisnému systému. MEWA Bio-Circle ponúkame aj ako flexibilný pojazdný variant s možnosťou rýchleho presunu na určené miesto a ako stolovú verziu na čistenie veľkých dielcov.

Textilný manažment MEWA

Spoločnosť MEWA zásobuje zo 42 prevádzok podniky po celej Európe pracovnými a ochrannými odevmi, čistiacimi utierkami, rohožami na zachytávanie oleja a klasickými rohožami, ako pod značkou „World Wide Work by MEWA“ ochrannými pracovnými pomôckami. Zhruba 4.700 zamestnancov má na starosti viac než 170.000 zákazníkov z oblasti priemyslu, obchodu, remesiel a gastronómie. V roku 2013 dosiahla skupina MEWA obrat vo výške 555 miliónov eur. Spoločnosť MEWA, ktorá bola založená v roku 1908, je dnes vedúcou spoločnosťou v oblasti textilného manažmentu a v roku 2011 ju porota pod vedením berlínskeho profesora ekonomiky Bernda Venohra prijala do radov nemeckých firiem s vedúcim postavením na svetovom trhu. V roku 2013 získala spoločnosť MEWA znovu ocenenie vydavateľstva Deutsche Standards „Značka storočia“ a bola zapísaná do kompendia „Značky storočia – majáky na mori značiek“.

Biologické čistenie so systémom MEWA Bio-Circle
Biologické čistenie so systémom MEWA Bio-Circle

Ďalšie informácie o textilnom manažmente MEWA získate na:

MEWA Textil-Service SR s.r.o.
Varšavská 29, 83102 Bratislava
Tel.: +421 2 44636097
Fax: +421 2 44462908
E-Mail: bratislava@mewa.sk
http://www.mewa.sk

Kontakt pre tlač:
Mediatrust Communications
Madeleine Neuse
Tel.: +420 603 556 410
E-Mail: mneuse@mediatrust.cz

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.