Conseq rozširuje ponuku o podielové fondy Fidelity

PRAHA, 3. novembra 2014 (tlacovasprava.sk) –  – Spoločnosť Conseq Investment Management ponúka okrem ňou obhospodarovaných fondov, ktoré patria v skupine korunových fondov k tým najvýkonnejším na českom trhu, aj fondy viac než desiatky renomovaných českých a zahraničných správcov. Ponuka obsahujúca viac ako 600 fondov bola aktuálne doplnená podielovými fondami významnej investičnej spoločnosti Fidelity Worldwide Investment.

Spoločnosť Fidelity Worldwide Investment má svoje stále miesto vo všetkých významných svetových finančných centrách a spravuje širokú škálu fondov, ktoré pokrývajú všetky regióny, priemyselné sektory i triedy aktív. „Cieľom našej spoločnosti je už od začiatku našimi vynikajúcimi investičnými riešeniami a službami pomôcť našim klientom dosiahnuť svoje finančné ciele. Touto stratégiou sa riadime s výbornými výsledkami už viac ako štyridsať rokov,“ hovorí Adam Lessing, riaditeľ pre Švajčiarsko, Rakúsko a východnú Európu v spoločnosti Fidelity Worldwide Investment.

„Rozšírenie produktovej ponuky je v súlade s koncepciou spoločnosti Conseq ponúknuť čo najširšiu škálu investičných príležitostí. Je pre nás veľkým potešením, že môžeme tieto fondy ponúknuť našim klientom a obchodným partnerom. Spoločnosť Fidelity Worldwide Investment pre nás predstavuje spoľahlivého a celosvetovo uznávaného partnera, ktorý vyznáva podobné hodnoty ako my“, hovorí Richard Siuda, riaditeľ predaja Conseq Investment Management, a.s.

Podielové fondy spoločnosti Fidelity Worldwide Investment je už možné zakúpiť v sídle spoločnosti Conseq Investment Management, a.s.. Hlavne ale prostredníctvom sietí finančných sprostredkovateľov, s ktorými spoločnosť Conseq Investment Management, a.s. spolupracuje (ich zoznam nájdete na http://www.conseq.sk).

O spoločnosti Conseq Investment Management:

Conseq je investičným manažérom s 20 ročnou históriou na českom trhu. Popri obhospodarovaniu inštitucionálnych portfólií už cez 10 rokov obhospodaruje fondy kolektívneho investovania, poskytuje ďalšie služby privátnym i inštitucionálnym investorom a od roku 2013 ponúka aj doplnkové dôchodkové sporenie so štátnym príspevkom. V týchto oblastiach má Conseq významný podiel na trhu a získal si dôveru viac než 250 tis. klientov. S objemom obhospodarovaných aktív vo výške 1,2 mld. Eur (podľa údajov AKAT ČR) je skupina Conseq najväčším nezávislým investičným manažérom v ČR. Na slovenskom trhu pôsobí spoločnosť Conseq Invetment Management, a.s. od roku 2009 na základe európskeho pasu – cezhraničné pôsobenie s notifikáciou NBS.

Ďalšie informácie: http://www.conseq.sk, http://www.mojeinvesticia.sk, http://www.mojepenze.cz

Pre viac informácií prosím kontaktujte:
Richard Siuda
riaditeľ predaja
Conseq Investment Management, a. s.
E-mail: siuda@conseq.cz
Tel.: + 420 225 988 222, + 420 607 677 541

Kontaktná osoba:
Omnimedia, s. r. o.
E-mail: demkova@omnimedia.sk
Tel.: 0903 252 665

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.