Neznášate tlačenicu v obchodoch? Ponúkame tipy na darčeky z ponuky zľavových portálov

BRATISLAVA 8. decembra 2014 (tlacovasprava.sk) – Vianočné sviatky sa nezadržateľne blížia a spolu s nimi sa roztáča hektický kolotoč preplnených nákupných centier ľuďmi, ktorí si nechávajú nákupy vianočných darčekov na poslednú chvíľu. Ak práve neholdujete tomuto druhu nakupovania pod tlakom, vybavte predvianočné nákupy z pohodlia vášho domova a ešte na tom ušetríte nemalé peniaze! Máme pre vás niekoľko skvelých tipov na darčeky z ponuky zľavových portálov.

Medzi najobľúbenejšie darčeky aj tento rok nepochybne patria wellness pobyty na horách, rodinné dovolenky počas jarných prázdnin ale tiež silvestrovské pobyty doma či v zahraničí. V ponuke nájdete ubytovanie rôznych cenových kategórií a úrovne, od skromnejších rodinných penziónov po luxusné grandhotely, pri ktorých sa výška zľavy môže pohybovať až v stovkách eur.

Tohtoročnou novinkou je rozšírená ponuka skipasov, vyhľadávaná je silvestrovská lyžovačka, či kombinácie kupónov na wellness pobyt a skipas, čo predstavuje dvojnásobnú úsporu pre zákazníka“ vysvetlil hovorca Asociácie portálov kolektívneho nakupovania Marian Tar.

Ak máte malé deti, určite pod vaším Vianočným stromčekom nesmú chýbať hračky. Ponuka portálov kolektívneho nakupovania je aj v tejto kategórii nesmierne pestrá a široká. „Do popredia sa oproti minulým rokom dostávajú náučné hračky, ktoré deti vzdelávajú či rozvíjajú ich kreativitu,“ prezradil Tar. Ide napríklad o drevené skladačky, tablety na výučbu angličtiny, či novinku na našom trhu – kinetický piesok. Rovnako však svojich najmenších potešíte aj tradičnými darčekmi ako sú autá na diaľkové ovládanie, hovoriace zvieratká alebo projektory nočnej oblohy.

Pri darčeku pre dospelých si určite vyberiete z ponuky hodiniek, šperkov, oblečenia, kožených doplnkov či elektrotechnických hračiek, čo sú podľa prieskumu najčastejšie darčeky pod vianočným stromčekom v slovenských domácnostiach. „Portály združené v asociácii dôkladne preverujú poskytovateľov zliav, ide teda vždy o tovary v prvotriednej kvalite a nákup je bez rizika,“ ubezpečil Tar.

Pokiaľ však hľadáte originálnejšie darčeky, zľavové portály vyhovejú aj vám. Medzi najzaujímavejšie ponuky určite patria vyhliadkové lety lietadlom, adrenalínová turistika, rafting či prenájom snežného skútra alebo štvorkolky. Treba povedať, že mnohé z týchto ponúk sú doslova ušité na mieru práve zľavovým portálom, a nikde inde ich nenájdete.

Nezabúdajte však, že mnohé ponuky zľavových portálov sú limitované určitým počtom kupónov, preto si rozhodne nákup nenechávajte na poslednú chvíľu. Predídete tak sklamaniu, že vytúžený darček už nie je dostupný vo vašej obľúbenej farbe či veľkosti. Rovnako treba pri nákupe myslieť na to, že väčšina tovarov je doručovaná slovenskou poštou, preto si pred nákupom u poskytovateľa overte, že váš darček stihne doraziť včas.

Predvianočný zhon so sebou prináša veľa zradných a neserióznych ponúk, preto zľavové kupóny nakupujte iba u overených a dôveryhodných partnerov. Všetkým, ktorí chcú nakupovať bezpečne odporúčame využívať portály patriace pod Slovenskú asociáciu portálov kolektívneho nakupovania, ktorá garantuje ich finančnú stabilitu a stanovuje prísne podmienky pre výber poskytovateľov. Zoznam portálov, ktoré patria do Slovenskej asociácie portálov kolektívneho nakupovania nájdete na http://www.sapkn.sk alebo ich spoznáte podľa pečate, ktorá sa nachádza priamo na webe zľavového portálu.

Kontakt:
PhDr. Marian Tar
Slovenská asociácia portálov kolektívneho nakupovania
Dunajská 4, 811 08 Bratislava
email: media@sapkn.sk
tel: 0907 444 000

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.