*
článok
Gastro, TLAČOVÉ SPRÁVY

K rezervácii cez nový online systém získate v reštaurácii zľavu 30 percent na celý účet

BRATISLAVA, 11. decembra 2014 (tlacovasprava.sk) – Slovenská gastronómia má staronového hráča. Internetová spoločnosť Creative Web spustila v novembri nový projekt Bookio.sk. Ide o online rezervačný systém do reštaurácii. K rezervácii zákazník získa 30 % zľavu na celý účet. Po krátkom testovaní beta verzie sa portál v decembri dostal do plnej prevádzky.

Slovenská internetová spoločnosť Creative Web, ktorá je známa najmä vďaka portálu ZlavaDna.sk, spustila nový projekt s názvom Bookio.sk. Ide o prvý internetový rezervačný systém, cez ktorý sa dá rezervovať miesto v reštaurácii na meno a konkrétny termín. Zákazník zároveň za poplatok 3 eurá získava zľavu 30 % na celý účet vrátane všetkých osôb.

„Bookio je pre ľudí, ktorí sa stravujú v reštauráciách. Cez našu službu získajú pohodlnú rezerváciu bez telefonátov či kupónov a navyše zľavu na celý účet. Bookio sa oplatí už pri účte nad 10 eur,“ vysvetľuje Zdenko Hoschek, riaditeľ spoločnosti Creative Web. Služba zatiaľ ponúka reštaurácie v Bratislave a okolí. „V Bratislave je najväčší reštauračný trh. Radi by sme však Bookio rozšírili aj do iných miest,“ dopĺňa Zdenko Hoschek.

Rezervačný systém Bookio

Nový rezervačný portál Bookio.sk
Slovenská gastronómia má staronového hráča. Internetová spoločnosť Creative Web spustila v novembri nový projekt Bookio.sk. Ide o online rezervačný systém do reštaurácii. K rezervácii zákazník získa 30 % zľavu na celý účet.

V súčasnosti je do služby zapojených už 35 reštaurácií a ďalšie pribúdajú. Medzi najznámejšie patria Au cafe, Zámocký pivovar, Brasserie La Marine, či Parcafe. Bookio.sk je už druhý projekt spoločnosti Creative Web, ktorý sa zameriava na reštauračný segment na Slovensku. Prvým bol populárny portál Obedovat.sk, ktorý spoločnosť v lete tohto roka predala aj s českou mutáciou Lunchtime.cz indickej firme Zomato za 2,44 milióna eur.

Bookio je súčasťou internetovej rodiny spoločnosti Creative Web, ktorá prevádzkuje portály ZlavaDna.sk, Slevadne.cz, Hotelio.sk a ďalšie. Creative Web pôsobí na slovenskom internete viac než 11 rokov a za svoje podnikanie bola ocenená prestížnou medzinárodnou cenou spoločnosti Deloitte i Ministrom hospodárstva Slovenskej Republiky. Ročný obrad spoločnosti Creative Web dosiahol v roku 2013 viac než 20 miliónov eur.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
Peter Blažečka
PR & Marketing manager
peter.blazecka@zlavadna.sk
+ 421 948 542 365

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: