*
článok
Doprava & Motorizmus, TLAČOVÉ SPRÁVY

Nová ŠKODA Superb: Dizajnová revolúcia! Kedy bude v predaji? (FOTO)

BRATISLAVA, 22. decembra 2014 (tlacovasprava.sk) – Nová ŠKODA Superb predstavuje revolúciu v známom dizajnovom jazyku značky. Dizajnová skica ukazuje expresívne, kvalitne a emocionálne poňatú limuzínu. Dizajn je prepracovaný, elegantný, dynamický a moderný.

Nová vlajková loď značky ŠKODA dostala výrazné tvary štúdie ŠKODA VisionC a nové, dynamicky tvarované proporcie. Od prednej časti až po zadnú časť, od veľkých kolies až po mierne klesajúce línie strechy, nový Superb oslovuje svojou jasnou geometriou, výrazne kontúrovanými plochami, sošnými tvarmi, puristickou precíznosťou a elegantne vedenými jednoliatymi líniami.

Škoda Superb 2015

Nová Škoda Superb

Svojím expresívnym exteriérom získava špičkový model značky ŠKODA na atraktivite a stáva sa výrazným modelom automobilovej strednej triedy. Pôsobí svalnatým dojmom, je ostro rezaný, suverénny a atraktívnejší než kedykoľvek predtým. Výrazné tvary exteriéru pokračujú aj vo vnútri vozidla.

S novou generáciou postúpila ŠKODA Superb na hornú hranicu automobilovej strednej triedy. Tretia novodobá generácia má značke aj modelu získať nové skupiny zákazníkov. V polovici februára bude mať nová ŠKODA Superb svoju svetovú premiéru v Prahe.

Na začiatku marca bude vozidlo predstavené na autosalóne v Ženeve. Začiatok predaja je plánovaný na polovicu roka 2015.

Nová ŠKODA Superb 2015

Expresívny, elegantný, dynamický a moderný vzhľad

ŠKODA AUTO
je jedna z najstarších automobiliek na svete. Od roku 1895 sa v sídle spoločnosti v Mladej Boleslavi vyrábali najprv bicykle, čoskoro nasledovali aj motocykle a automobily, má v súčasnosti sedem modelových radov osobných automobilov: Citigo, Fabia, Roomster/Praktik, Rapid, Octavia, Yeti a Superb, v roku 2013 dodala zákazníkom celosvetovo 920 800 vozidiel, od roku 1991 patrí pod Volkswagen, jeden z globálne najúspešnejších automobilových koncernov. ŠKODA v koncernovom zväzku samostatne vyrába a vyvíja okrem vozidiel aj komponenty ako  motory a prevodovky, prevádzkuje tri výrobné závody v Českej republike; vyrába v Číne, Rusku, na Slovensku a v Indii väčšinou prostredníctvom koncernových partnerstiev, ďalej tiež na Ukrajine a v Kazachstane v spolupráci s lokálnymi partnermi, zamestnáva celosvetovo približne 25 800 pracovníkov a je aktívna na viac ako 100 trhoch.

Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Roman Rajtár, PR manager, ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.
Roman.rajtar@skoda-auto.sk; +421 904 701 339

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: