Na TV Joj štartuje seriál Divoké kone. Má byť o level lepší a krajší ako všetko, čo tu bolo doteraz

BRATISLAVA, 2. januára 2015 (tlacovasprava.sk) – „Minulosť ťa dobehne.“ Tak znie claim novej rodinnej ságy Divoké kone.  Seriál začne televízia JOJ vysielať od 5. januára 2015, štyri krát do týždňa  o 20:20.  Diváci sa môžu tešiť na pútavý dej, skvelých hercov, nádherné kone a epické prostredie slovenskej prírody, v ktorej sa seriál nakrúca.

Rodinná sága Divoké kone má byť vizuálne najkrajším a realizačne najvýpravnejším seriálom, aký sa na slovenskom televíznom trhu doteraz vysielal. Zárukou úspechu je tvorivý tím, ktorý vedie kreatívna producentka Danica Haláková, výkonný producent Palo Polner a režisér Braňo Mišík.

„Moje očakávania sú jednoznačné – chceme, aby sa seriál ľuďom páčil. Prinesieme na obrazovky znova niečo nové, čo je o level lepšie, väčšie, krajšie a slovenskejšie ako doterajšie projekty. Som rada, že mi televízia JOJ umožnila pracovať so skvelým tímom a že môžem priniesť ľuďom seriál, aký som vždy túžila robiť. Kone sú celý môj život srdcová záležitosť, mám aj svoje vlastné. Koňmi som „nakazila“ už veľa ľudí a verím, že aj vďaka ságe Divoké kone ich nakazím ešte viac,“ teší sa Danica Haláková, kreatívna producentka seriálu.

Divoké kone, nový seriál TV Joj
Seriál Divoké kone začne televízia JOJ vysielať od 5. januára 2015, štyri krát do týždňa o 20:20.

„V JOJ Group tešíme na rok 2015 najmä preto, že prinesieme divákom novú, atraktívnu a kvalitnú programovú ponuku. Prvou z noviniek bude rodinný seriál Divoké kone, ktorý je robený nielen s profesionálnym prístupom, ale aj so srdcom a je to na ňom vidieť,“  generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega.

Seriál Divoké kone sa začal nakrúcať už v júni 2014. V týchto dňoch majú tvorcovia za sebou približne 120 filmových dní v špeciálne vyberaných lokáciách, v jazdeckej škole, na statku v Miloslavove, v nádherných prírodných exteriéroch, aj  v očarujúcom prostredí malebného mlyna v Malých Karpatoch.

Divoké kone, nový seriál TV Joj
Divoké kone, nový seriál TV Joj

Filmovacie štúdio s interiérmi je postavené v Bratislave.

Kone sú živou a dynamickou súčasťou príbehu, nielen jeho kulisou. Vzhľadom na náročnosť mnohých epických záberov, v ktorých postavy jazdia na koňoch, využívajú tvorcovia počas nakrúcania umenie profesionálnych dablérov – kaskadérov.

Seriálové kone zo stajne Moniky Fišerovej sú špeciálne trénované na prácu pred kamerou, spolupracovali už na mnohých domácich, ale aj zahraničných produkciách a filmových projektoch.

Hudba takisto umocňuje všetky emócie a príbehy seriálových hrdinov. Ústrednú skladbu seriálu, ktorú naspievali Mária Čírová a Peter Bažík, zložil a nahral producent Tomi Popovič.

Nová rodinná sága Divoké kone si nepochybne získa srdcia slovenských divákov vďaka svojmu pútavému príbehu, ohromujúcej výprave, vizuálnej dynamike a pestrosti postáv zo života, ktoré stvárňujú tí najlepší slovenskí herci. Medzi nich jednoznačne patria také osobnosti ako Leopold Haverl, Ivan Romančík, Anna Javorková, Marián Slovák, Eva Landlová, Pavel Višňovský, Ivan Tuli Vojtek, Juraj Kemka, Alena Ďuránová, Róbert Halák, Marko Igonda, Lujza Garajová Schrameková a mnohí ďalší.

Kontakt pre médiá:
Katarína Nosková, PR JOJ Group, noskova@joj.sk, tel.: +421 915 571 133

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.