Čistota a bezpečnosť vo vstupných priestoroch? Rohože MEWA sú odolné vďaka špeciálnej kombinácii vlákien

BRATISLAVA, 6. januára 2015 (tlacovasprava.sk) – V prípade dažďa, sneženia, blata, či rozmočeného snehu sa odolné rohože postarajú o čistý prvý dojem.

Mokré a chladné ročné obdobie je opäť predo dvermi. Firmy tak znovu stoja pred úlohou, aby napriek dažďu, sneženiu a blatu či rozmočenému snehu zabezpečili pre svojich zákazníkov aj zamestnancov čisté a príjemne pôsobiace vstupné priestory.

Rohože MEWA s atraktívnym vzhľadom a pritom mimoriadne odolné.
Rohože MEWA s atraktívnym vzhľadom a pritom mimoriadne odolné.

Podceňovaný nesmie byť ani bezpečnostný aspekt, pretože znečistenia spôsobené poveternostnými podmienkami sú spojené so zvýšeným nebezpečenstvom pošmyknutia.

Aby firmy a podniky neboli náhlym príchodom zimy „zaskočené“, odporúča sa, aby sa už počas jesene vopred pripravili na zimné obdobie: pomocou praktických rohoží dodávaných so servisom zabezpečenia ich výmeny po znečistení.

Pri vysokej frekvencii používania musia byť rohože obzvlášť odolné. Rohože MEWA spĺňajú rôzne požiadavky. Spoľahlivo sa starajú o čistotu, vďaka špeciálnej povrchovej úprave spodnej strany znižujú nebezpečenstvo šmýkania sa rohože a jej zvlnenia.

Predovšetkým však zabraňujú, aby sa nečistota dostávala ďalej, a súčasne znižujú mechanické namáhanie podlahy. Vďaka nim sa znižujú náklady na čistenie vstupných priestorov.

Klasická rohož MEWA sa dodáva v decentných farbách a v praktických veľkostiach 75×85, 85×150 a 115×240 cm. Umožňuje zladenie s rôznym štýlom zariadenia, je vhodná do priestorov na príjme pre zákazníkov a do vstupných hál. Štetinové rohože MEWA odolávajú aj enormnému zaťaženiu a sú vhodné predovšetkým na zachytenie hrubej nečistoty – ideálne sú do priestorov, cez ktoré sa prechádza z prevádzky do administratívnych častí budovy, prípadne priamo do výrobných priestorov.

Rohože MEWA sú maximálne odolné vďaka špeciálnej kombinácii vlákien. Je porovnateľná s princípom zubnej kefky, pretože aj tu je použitý systém štetín. Pri prechode cez rohož sa vďaka jemným vláknam a hrubým štetinám obuv dokonale očistí. Vlákna absorbujú vlhkosť, štetiny odstránia nečistotu z podrážky. Je to praktické aj dobre vyzerajúce, pretože vďaka tejto špeciálnej vlastnosti zostáva pôvodný vzhľad rohoží dlhšie zachovaný.

Fotogaléria:

Samozrejme k dispozícii sú aj rohože v osvedčenom systéme MEWA so servisom výmeny rohoží po ich znečistení: Po dohode so zákazníkom sa stanovia termíny, kedy si firma rohože vyzdvihne. Tieto sa potom ekologicky neškodným spôsobom vyčistia a opäť dodajú naspäť, pričom sú dodržané tri základné princípy: Presnosť, spoľahlivosť a kompetencia. Pred opätovným vyexpedovaním sa stav každej rohože skontroluje a ak rohož vykazuje kvalitatívne nedostatky, bude samozrejme nahradená novou rohožou.

MEWA Textil-Management

Spoločnosť MEWA zásobuje zo 42 prevádzok podniky po celej Európe pracovnými a ochrannými odevmi, čistiacimi utierkami, rohožami na zachytávanie oleja a klasickými rohožami, ako pod značkou „World Wide Work by MEWA“ ochrannými pracovnými pomôckami. Celkom 4.700 zamestnancov má na starosti viac než 170.000 zákazníkov z oblasti priemyslu, obchodu, remesiel a gastronómie. V roku 2013 dosiahla skupina MEWA obrat vo výške 555 miliónov eur.

Spoločnosť MEWA, ktorá bola založená v roku 1908, je dnes vedúcou spoločnosťou v oblasti textilného manažmentu a v roku 2011 ju porota pod vedením berlínskeho profesora ekonomiky Bernda Venohra prijala do radov nemeckých firiem s vedúcim postavením na svetovom trhu. V roku 2013 získala spoločnosť MEWA znovu ocenenie vydavateľstva Deutsche Standards „Značka storočia“ a bola zapísaná do kompendia „Značky storočia – majáky na mori značiek“.

Ďalšie informácie o textilnom manažmente MEWA získate na:

MEWA Textil-Service SR s.r.o.
Varšavská 29, 83102 Bratislava
Tel.: +421 2 44636097
Fax: +421 2 44462908
E-Mail: bratislava@mewa.sk
http://www.mewa.sk

Kontakt pre tlač:

Mediatrust Communications
Madeleine Neuse
Tel.: +420 603 556 410
E-Mail: mneuse@mediatrust.cz

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.