*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY

KOHLER vstupuje na slovenský trh so svojimi dizajnovými kúpeľňami

BRATISLAVA, 13. januára 2015 (tlacovasprava.sk) – Americká spoločnosť KOHLER, celosvetovo známa firma v oblasti vybavenia kúpeľní, vstupuje na slovenský a český a trh. Exkluzívnu distribúciu bude zabezpečovať značka KÚPEĽNE Ptáček, ktorá v segmente kúpeľní pôsobí už od roku 1992.

Vďaka spoločnosti KOHLER môžeme slovenským zákazníkom priniesť to najlepšie, čo svetový trh vôbec ponúka,“ uvádza Ing. Pavel Pavliš, zástupca značky.

KOHLER Slovensko Ptacek

Americká spoločnosť KOHLER, celosvetovo známa firma v oblasti vybavenia kúpeľní, vstupuje na slovenský a český a trh. Exkluzívnu distribúciu bude zabezpečovať značka KÚPEĽNE Ptáček.

Spoločnosť KOHLER prináša už od roku 1873 inovatívne produkty do domácností po celom svete a udáva trendy tak vo využívaných materiáloch, ako aj v dizajnovom prevedení.

„Snažíme sa vytvárať efektívne a kvalitné riešenia pre všetky typy a veľkosti kúpeľní. Tomu sú naše výrobky prispôsobené. V našej ponuke zákazníci preto nájdu exkluzívne kúpeľňové sety, ale aj jednotlivé diely rôznych veľkostí,“ uvádza Bruno Chenesseau, riaditeľ dizajnového štúdia KOHLER. Zároveň dodáva, že kľúčovým prvkom je komfort a bezpečnosť všetkých produktov.

„Naším cieľom nie je len predaj obyčajných kúpeľní. Snažíme sa z nich vytvoriť miesto, kde sa ľudia cítia spokojne, dokážu tu relaxovať a získavať späť stratenú energiu,“ vysvetľuje Chenesseau.

Zo skromných začiatkov, kedy na konci 19. storočia zakladateľ firmy John Michael Kohler, zakúpil zlievareň vo Wisconsine a vyrobil prvú vaňu so smaltovaným povrchom, sa spoločnosť premenila na jedného z najprogresívnejších výrobcov kúpeľní na svete.

„KÚPEĽNE Ptáček budú ponúkať kompletný sortiment kúpeľňového vybavenia a nábytku KOHLER, od sanitárnej keramiky až po celé kolekcie,“ uzatvára Ing. Pavliš.

Kontakt pre médiá:

Petronela Sadloňová
PR Consultant
sadlonova@pspr.sk
+421 908 587 518

Romana Francková
PR Consultant
franckova@know.cz
+420 734 231 343
+420 734 231 343

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: