*
článok
IT, TLAČOVÉ SPRÁVY

Konica Minolta predstavuje zariadením bizhub C3850FS budúci vývoj A4 zariadení

BRATISLAVA, 2. februára 2015 (tlacovasprava.sk) – Konica Minolta uvedie na trh nové multifunkčné zariadenia formátu A4. Vôbec po prvýkrát ponúkne kompaktný farebný model s funkciou zošívania vytlačených dokumentov. Zariadenie bizhub C3850FS taktiež disponuje revolučným dotykovým displejom s technológiou „Multitouch“. Prostredníctvom nového zariadenia Konica Minolta odhaľuje budúci vývoj v segmente A4. Ten bude zameraný na úsporu času užívateľov, jednoduché ovládanie a ponuku maxima pokročilých funkcií.

Integrácia dokončovacieho zariadenia do modelu veľkosti A4 bola ďalším logickým krokom vo vývoji našich technológií. Reagujeme tým na požiadavky zákazníkov, ktorí sa snažia získať maximum funkcií v kompaktnom prevedení,“ uviedla Renáta Juranová, produktová manažérka Konica Minolta Slovakia, a dodala: „Nový model umožní našim zákazníkom zošívať až päťdesiat stranové zväzky a tým znížiť manuálnu náročnosť práce s vytlačenými dokumentami. Zariadenie bizhub C3850FS je vhodné najmä pre tých zákazníkov či pracovné skupiny, ktoré tlačia množstvo viacstranových materiálov, ako sú prezentácie, manuály a podobne.“

Konica Minolta uvedie na trh nové multifunkčné zariadenia formátu A4. Vôbec po prvýkrát ponúkne kompaktný farebný model s funkciou zošívania vytlačených dokumentov.

Konica Minolta uvedie na trh nové multifunkčné zariadenia formátu A4. Vôbec po prvýkrát ponúkne kompaktný farebný model s funkciou zošívania vytlačených dokumentov.

Nový model je vybavený sedempalcovým dotykovým displejom s technológiou „Multitouch“. Užívatelia môžu pri jeho ovládaní využívať známe pohyby prstami, ktoré sú charakteristické pre prácu s tabletmi či smartfónmi. Systém je maximálne intuitívny a pomáha ďalej zefektívňovať celý proces riadenia dokumentov. Zariadenie umožňuje taktiež pripojenie na internet a zobrazovanie stránok priamo na ovládacom paneli.

Nový bizhub C3850FS ponúka aj ďalšie pokročilé funkcie, ako je digitalizácia dokumentov do formátu Microsoft Office či PDF a možnosť ich dlhodobej archivácie. Prístroj taktiež využíva vzdialený dohľad Konica Minolta, ktorý slúži na sledovanie stavu zariadenia a na automatické zadávanie objednávok spotrebného materiálu či požiadaviek na údržbu. Vysokú mieru bezpečnosti informácií zaisťujú funkcie autentizačnej tlače a možnosť šifrovania dát na pevnom disku.

O spoločnosti Konica Minolta
Konica Minolta Holding Inc. patrí medzi celosvetových lídrov na trhu poskytovateľov produktov, služieb a riešení v oblasti tlače, dokumentov a ich spracovania. Pôsobí v 64 krajinách po celom svete a zamestnáva dokopy 35 600 zamestnancov Hlavnou filozofiou spoločnosti je vytvárať nové hodnoty. Špecifickými inováciami uľahčuje ľuďom prácu a tým skvalitňuje spoločnosť. Jej hlavná centrála sídli v Tokiu, európska centrála sa nachádza v Hannoveri. Rýchly vývoj všetkých technológií zaisťuje viac než 26 vývojových a technických centier

O Konica Minolta Slovakia
Konica Minolta Slovakia pôsobí na Slovensku od roku 1990. Jej hlavným poslaním je poskytovanie komplexných tlačových riešení a technológií. Multifunkčné zariadenia a produkčné zariadenia sú vhodné tak pre kancelárske prostredie, ako aj pre profesionálne tlačiarne. V ponuke spoločnosti je taktiež integrácia softvéru pre digitalizáciu dokumentov, ich obeh a dlhodobú archiváciu.
Spokojnosť klientov sa znova potvrdila aj formou prvenstva v trhových podieloch v rámci Slovenskej republiky: 74% produkčné zariadenia a 46% multifunkčné zariadenia A3 (Zdroj: InfoSource). Centrála spoločnosti je v Bratislave, odkiaľ sú riadené filiálky v Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Michal Múcska
M +421 910 588 252
E  mmucska@ddem.cz
DDeM, s.r.o.
Polská 10, 120 00  Praha 2-Vinohrady
T  +420 222 250 300
F  +420 222 250 299

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: