*
článok
IT, TLAČOVÉ SPRÁVY

Na Slovensko prichádza žiarovka AwoX StriimLIGHT WiFi Color: Prehrá hudbu a prispôsobí jej farbu svetla!

BRATISLAVA, 3. februára 2015 (tlacovasprava.sk) – Technológie ako Bluetooth, WI-FI alebo LED sú v našich domácnostiach dávno známe a čo raz viac využívané.

O ich spojení počúvame vo svete už dlhšie avšak nie každý si vie predstaviť, že cez svoj smartfón bude ovládať LED žiarovky ktoré dokážu meniť intenzitu a farbu osvetlenia, prehrávať hudbu, prevoňať domov esenciálnymi olejmi, nahrávať a prenášať obraz a zvuk v HD rozlíšení. či zachytiť pohyb alebo požiar v dome.

Žiarovka AwoX StriimLIGHT WiFi Color

AwoX StriimLIGHT WiFi Color je jediná žiarovka ktorá Vám vďaka integrovanému reproduktoru umožní prehrať Vaše obľúbené skladby a zároveň prispôsobiť farbu osvetlenia prehrávanej hudbe.

Dnes je toto všetko možné vďaka žiarovkám AwoX, ktoré sú kompatibilné s bežnými svietidlami a jednoducho ovládateľné cez aplikácie pre iOS a Android. Spoločnosť AwoX vstupuje na Slovenský trh v roku 2015 vo výhradnom zastúpení spoločnosťou BRONSO.

AwoX StriimLIGHT WiFi Color je jediná žiarovka ktorá Vám vďaka integrovanému reproduktoru umožní prehrať Vaše obľúbené skladby a zároveň prispôsobiť farbu osvetlenia prehrávanej hudbe. Navyše vďaka WiFi pripojeniu je možné prepojiť žiarovku s ďalšími zariadeniami spoločností AwoX a Cabasse.“, informuje Branislav Rohoň, riaditeľ spoločnosti BRONSO, ktorá je výhradným zástupcom výrobcu AwoX pre Slovenský trh.

AwoX
AwoX je svetový líder v oblasti dizajnu a vývoja pripojiteľných hybridných zariadení pre prostredie Smart Home a príslušných technológií. Do skupiny AwoX patrí taktiež spoločnosť Cabasse, francúzsky výrobca reprosústav určených pre náročných poslucháčov.

Na začiatku roka 2013 spoločnosť uviedla vlastnú produktovú líniu pripojiteľných zariadení AwoX Striim™. Dnes zahŕňa produktová ponuka spoločnosti AwoX celkovo 3 hlavné komplementárne aspekty určené pre prostredie “Smart Home”: video, audio a svetlo. O kvalite a inovatívnosti produktov AwoX svedčí aj udelenie inžitierskej a dizajnérskej ceny “CES Innovations 2014 Design & Engineering Award”. ktorá bola počas veľtrhu CES 2014 v Las Vegas udelená hybridnej žiarovke AwoX StriimLIGHT Wi-FI™.

Kontakt:
Ing. Branislav Rohoň
Prevádzkový riaditeľ
+421 903 386 766
branislav.rohon@bronso.sk
BRONSO, s.r.o, Račianska 77, 831 01 Bratislava

Spoločnosť BRONSO s.r.o je aktívna v distribúcii tovarov a poskytovaní služieb v odvetví elektroniky a softvéru. BRONSO Veľkoobchod a Distribúcia sa zaoberá dovozom a distribúciou tovarov, pričom sa na začiatku roku 2015 stal výhradným dovozcom a zastúpením značky AWOX pre Slovenský trh.

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: