Malá podložka, veľký účinok: Absorpčná podložka MULTITEX od MEWA absorbuje až 3 litre oleja

BRATISLAVA, 10. februára 2015 (tlacovasprava.sk) –  Absorpčná podložka MULTITEX od spoločnosti MEWA je flexibilným riešením na ochranu veľkých a malých plôch od nečistôt a kvapalín. Sacia schopnosť absorpčnej podložky sa mnohonásobne osvedčila v autodielni, ako aj v priemyselnej výrobe.

Nízka hmotnosť v tvare uteráka – hmotnosť 600 gramov a veľkosť 60 x 90 centimetrov – je vhodná do najužších priestorov a je vždy poruke. Absorpčná podložka dokáže absorbovať až tri litre kvapaliny. Sacie jadro vo vnútri podložky absorbuje motorové a prevodové oleje, rozpúšťadlá, chladiace mazivá a lúhy. Podlahy tak zostanú nadlho suché a čisté. Preto slúži ako perfektná podložka pri opravárenských a údržbárskych prácach alebo v citlivých oblastiach strojov a zariadení.

Absorpčná podložka MULTITEX s hmotnosťou 600 gramov a veľkosťou 60 x 90 centimetrov je vhodná do najužších priestorov a vždy je rýchlo poruke.
Absorpčná podložka MULTITEX s hmotnosťou 600 gramov a veľkosťou 60 x 90 centimetrov je vhodná do najužších priestorov a vždy je rýchlo poruke.

Vďaka ekologickému systému textilného manažmentu MEWA sa môžu absorpčné podložky použiť nielen jedenkrát, ale viackrát počas „života absorpčnej podložky“. Ak sa musia pokryť väčšie plochy, môžu sa vedľa seba položiť viaceré absorpčné podložky a tak spoľahlivo pokryjú požadovanú plochu. Takto chráni silná netkaná textília podľa potreby stroje, pracovisko a podlahu.

Ďalšia výhoda absorpčnej podložky MULTITEX: Nie je odpadom v zmysle zákona o odpadoch. Absorpčné podložky sa nekupujú, ale ponúkajú sa ako kompletný servis. Absorpčné podložky sa bezpečne uschovajú až do ich vyzdvihnutia v bezpečnostných kontajneroch SaCon vyvinutých firmou MEWA.

V dohodnutých intervaloch sa absorpčné podložky vyzdvihnú, ekologicky vyčistia, v prípade potreby vymenia a znova dodajú. Výmenným systémom ponúka MEWA cenovo výhodný spôsob ako v závislosti od potreby znižovať odpad a ušetriť náklady na likvidáciu.

Fotogaléria:

Ďalšie informácie o textilnom manažmente MEWA získate na:
MEWA Textil-Service SR s.r.o., Varšavská 29, 83102 Bratislava, Tel.: +421 2 44636097
Fax: +421 2 44462908, E-Mail: bratislava@mewa.sk, http://www.mewa.sk

Kontakt pre tlač:
Mediatrust Communications, Madeleine Neuse,
Tel.: +420 603 556 410, E-Mail: mneuse@mediatrust.cz

MEWA Textil-Management
Spoločnosť MEWA zásobuje zo 42 prevádzok podniky po celej Európe pracovnými a ochrannými odevmi, čistiacimi utierkami, rohožami na zachytávanie oleja a klasickými rohožami, ako pod značkou „World Wide Work by MEWA“ ochrannými pracovnými pomôckami. Celkom 4.700 zamestnancov má na starosti viac než 170.000 zákazníkov z oblasti priemyslu, obchodu, remesiel a gastronómie. V roku 2013 dosiahla skupina MEWA obrat vo výške 555 miliónov eur. Spoločnosť MEWA, ktorá bola založená v roku 1908, je dnes vedúcou spoločnosťou v oblasti textilného manažmentu a v roku 2011 ju porota pod vedením berlínskeho profesora ekonomiky Bernda Venohra prijala do radov nemeckých firiem s vedúcim postavením na svetovom trhu. V roku 2013 získala spoločnosť MEWA znovu ocenenie vydavateľstva Deutsche Standards „Značka storočia“ a bola zapísaná do kompendia „Značky storočia – majáky na mori značiek“.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.