*
článok
Obchod, Reklama & Marketing, TLAČOVÉ SPRÁVY

V súťaži Obal roku 2014 vyhral výrobok spoločnosti Stachema

BRATISLAVA, ROVINKA, 20. február 2015 (tlacovasprava.sk) – Prípravok FungiSPRAY z portfólia spoločnosti STACHEMA získal prestížnu česko-slovenskú cenu Obal roku 2014. Vo svojej kategórii bol jediným oceneným exponátom. Zaujal použitým materiálom a precízne umiestnenou etiketou na ergonomickej fľaši s rozprašovačom.

Obal FungiSPRAY získal ocenenie Obal roku 2014 v kategórii Čistiace a pracie prostriedky. Prestížnu cenu udeľuje už od roku 1995 Obalový institut SYBA.

Prípravok FungiSPRAY z portfólia spoločnosti STACHEMA získal prestížnu česko-slovenskú cenu Obal roku 2014. Vo svojej kategórii bol jediným oceneným exponátom. Zaujal použitým materiálom a precízne umiestnenou etiketou na ergonomickej fľaši s rozprašovačom.

Prípravok FungiSPRAY z portfólia spoločnosti STACHEMA získal prestížnu česko-slovenskú cenu Obal roku 2014. Vo svojej kategórii bol jediným oceneným exponátom. Zaujal použitým materiálom a precízne umiestnenou etiketou na ergonomickej fľaši s rozprašovačom.

„Pomer zmrštenia sa vymyká z rady bežných obalových riešení. Porota ocenila voľbu materiálu pre etiketu, teda 45 mikrónovú PET fóliu (tzv. shrink sleeve) so 75% zmraštiteľnosťou.  Výber materiálu je tým pravým riešením pre zmienenú požiadavku na extrémnu zmraštiteľnosť. Šesťfarebná potlač na rubovú stranu podčiarkuje vydarenú grafiku spoločne so špecifickým umiestnením zvaru s ohľadom na orientáciu rozprašovača,“ uvádza Vlado Volek, Managing Director, Obalový institut SYBA.

Veľkou výhodou etikety je využitie celej plochy obalu. Okrem textu, ktorý je nutné uvádzať pri tomto druhu prípravkov z legislatívnych dôvodov, poskytuje i dostatočný priestor pre prezentáciu benefitov produktu. Motív je vytlačený na rubovú stranu a tým je zachovaný lesk strany lícovej.“ hovorí Martin Procházka, predseda predstavenstva, STACHEMA Bratislava a.s.

FungiSPRAY je prípravok s fungicídnym účinkom určený na likvidáciu plesní v interiéri aj v exteriéri. Je dostupný v dvoch variantoch: chlórovýbezchlórový, pričom bezchlórový má dlhodobý preventívny účinok.

Použitie nachádza predovšetkým v domácnostiach, v zdravotníctve, potravinárstve, vo veterinárnych zariadeniach a poľnohospodárstve na poréznych materiáloch.  Viac informácií na stránke výrobcu alebo na Facebooku .

Spoločnosť STACHEMA BRATISLAVA bola založená v roku 1991. Má vlastný vývojový program a vysoko kvalifikované technologické poradenstvo a je držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality podľa STN EN ISO 9001:2009. Firma je  tuzemským výrobcom a dodávateľom kompletného sortimentu stavebnej chémie, materiálov pre povrchové úpravy, špeciálnych maltových zmesí, ale aj chemických prípravkov pre ošetrovanie dreva,  fungicídnych prípravkov a bazénovej chémie. Všetky výrobky majú certifikát vnútropodnikovej kontroly a tým označujeme výrobky európskou značkou zhody C€.

Kontakt:
Tibor  TABERY
Komunikácia spoločnosti
STACHEMA Bratislava a.s.
press@stachema.sk
+421902770803

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: