V bratislavskej Dúbravke sa začína výstavba nového projektu

BRATISLAVA, 23. januára 2015 (tlacovasprava.sk) – Developerská spoločnosť Villa Rustica, s.r.o začne od marca 2014 s výstavbou nového dúbravského projektu ZÁHRADNÉ VILY z dielne ARCHIKÓD l Vavrica Architekti.

Ide o cenovo dostupnejšiu alternatívu bytov v juhovýchodnej časti obytnej zóny ZÁHRADNÉ MESTO, nachádzajúcej sa v mestskej časti Dúbravka, na ulici Martina Granca. Dokončenie výstavby projektu je naplánované na september 2016.

Developerská spoločnosť Villa Rustica, s.r.o začne od marca 2014 s výstavbou nového dúbravského projektu ZÁHRADNÉ VILY z dielne ARCHIKÓD l Vavrica Architekti.
Developerská spoločnosť Villa Rustica, s.r.o začne od marca 2014 s výstavbou nového dúbravského projektu ZÁHRADNÉ VILY z dielne ARCHIKÓD l Vavrica Architekti.

ZÁHRADNÉ VILY tak pribudnú k už existujúcim štvorpodlažným vilám – Villa Rustica, ktoré tvorí päť objektov so 70 väčšími bytmi (aktuálne sú už všetky vypredané) a Ville Vista – 10 bytom vo vysokom štandarde s najlepším výhľadom.

„Hoci sa s výstavbou začne v marci 2015, od začiatku roka sa v predpredaji predalo už päť bytov a ďalších 11 je rezervovaných. Z našich skúseností vieme, že tzv. „predaj z papiera“ je oveľa náročnejší ako predaj v čase, keď už je vidieť napredovanie výstavby projektu. Ale zvýhodnené podmienky pre prvých kupujúcich a skutočnosť, že ZÁHRADNÉ VILY sú pokračovaním úspešných projektov ku ktorým majú ľudia dôveru, priťahujú záujemcov a odrážajú sa v pozitívnych výsledkoch predaja“,  hovorí Katarína Dorn, obchodná riaditeľka spoločnosti LEXXUS.

ZÁHRADNÉ VILY ponúkajú v súčasnosti veľmi obľúbený, privátny charakter bývania a sú určené najmä pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí uprednostňujú mestský typ bývania v blízkosti prírody. Aktuálne sú v predaji dva z troch päťposchodových viladomov. Viladom 01 prichádza s ponukou 30 dvoj- až štvorizbových bytov a viladom 02 ponúka 19 jedno- až päťizbových bytov.

Najväčší pomer bytov  tvoria dvoj- a trojizbové a  byty.  Výmery bytov sú prispôsobené aktuálnym potrebám a očakávaniam kupujúcich. Obytná plocha najmenšieho, jednoizbového bytu začína na 42 m2, pre náročnejších klientov je k dispozícii na rozlohu štedrý 5-izbový penthouse s 166 m2.

Fotogaléria:

Dominantným priestorom bytu je obytný priestor s veľkým balkónom a kuchynským kútom.  Pri vstupe je pri väčších bytoch umiestnené hosťovské WC. V ďalšej časti bytu sa nachádza spálňa a jedna alebo dve detské či hosťovské izby s priľahlou kúpeľňou. V kúpeľni sú okrem umývadla a vane umiestnené WC, prípadne bidet a sprcha. Byty na piatom podlaží majú veľké strešné terasy – záhrady s panoramatickým výhľadom do okolia. Všetky byty majú francúzske okná a veľkoplošné otvárateľné zasklené steny, ktoré zabezpečujú maximálne presvetlenie bytov a optické prepojenie interiérov s exteriérom.

Domy sú vybavené veľkou spoločnou garážou. Bezprostredné okolie projektu tvorí okrasná strešná záhrada –  zelená strecha s lavičkami a detským ihriskom, ktorá pod svojou úrovňou ukrýva garáž. Vďaka skrytiu a oddeleniu áut do garáže, je okolie domov krajšie a bezpečnejšie pre deti.

ZÁHRADNÉ MESTO sa nachádza v susedstve borovicového lesa, v blízkosti masívu Devínskej Kobyly, ale predsa v zóne s plnohodnotnou občianskou vybavenosťou. V Dúbravke sa nachádzajú mnohé inštitúcie, štátne a zahraničné súkromné školy, futbalový a zimný štadión, kultúrny dom, kostoly, obchody, služby. K existujúcej sieti obchodov, pribudlo obchodné centrum BORY MALL.

Predaj Záhradných víl realizuje realitná kancelária LEXXUS

V prípade ďalších otázok kontaktujte:
Dilato management, s.r.o., Katarína Pekaríková, 0911 985 204, katarina.pekarikova@dilato.sk

Spoločnosť LEXXUS, ktorá pôsobí na trhu rezidenčných nehnuteľností od roku 2005, je predajcom projektov III Veže (TRICORP Development), Slnečnice (CRESCO Group), Panorama City, Uptown Koliba (Soravia Group), Perla Ružinova (Perla Ružinova, s.r.o.), Ecohouse (G4 Stavba Kazanská), Prima Park (CRESCO Ružinov, s.r.o.) a ďalších. Svoje služby poskytuje individuálnym kupujúcim, súkromným a inštitucionálnym investorom, developerom a realitným fondom. Viac informácií na http://www.lexxus.sk.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.