Popredné značky TAG Heuer, Google a Intel oznámili spoluprácu na novom projekte

BRATISLAVA, 22. marca 2015 (tlacovasprava.sk) – TAG Heuer, Google a Intel oznámili partnerstvo pri výrobe Švajčiarskych smart hodiniek, ktoré budú poháňané technológiami Intel a Android Wear. Táto snaha predznamenáva novú éru spolupráce medzi Švajčiarskymi výrobcami hodiniek a Silicon Valley. Spája to najlepšie y luxusných hodiniek, softvéru a hardvéru.

Spolupráca bola oficiálne oznámená na Baselworld počas konferencie vo štvrtok 19. marca v stánku TAG Heuer, pánmi Jean-Claude Biver prezident vo Watch Division LVMH Group a výkonný riaditeľ spoločnosti TAG Heuer, David Singleton technický riaditeľ v Android Wear a Michael Bell korporátny viceprezident a generálny manažér Intel New Devices Group.

Tieto spoločnosti spolu vytvoria produkt, ktorý je luxusný a zároveň neustále podporuje  každodenné aktivity svojho nositeľa — kulminácia inovácií, kreativity a dizajnu z Kalifornského Silicon Valley a Watch Valley vo Švajčiarskom La Chaux-de-Fonds.

Švajčiarsky výrobcovia hodiniek a Silicon Valley skĺbia technologické inovácie a hodinársku spoľahlivosť. Naša spolupráca ponúka bohaté synergie, formovanie silného partnerstva s obrovským potenciálom pre všetky tri spoločnosti,” povedal Jean-Claude Biver.

Guy Sémon generálny manažér TAG Heuer dodáva: “Kvalita Švajčiarskych hodiniek je celosvetovo známa. Ak sa spojí s kreatívnymi technológiami a globálnou silou dvoch spoločností Intel a Google, vďaka platforme Android Wear založenej na Intel technológii, budeme svedkami technologickej revolúcie v našom priemysle v ktorej čele bude TAG Heuer.”

David Singleton poznamenal, “Spojením krásy a technológie Švajčiarske hodinky inšpirovali celé generácie umelcov a technikov, ako aj nás v spoločnosti Google. Tešíme sa na spoluprácu s TAG Heuer a Intel a na unikátne emócie a inovácie na luxusnom trhu. Vďaka platforme Android Wear si vieme predstaviť krajšie, lepšie a smart hodinky.”

“Pracujeme na tom, aby technológie prinášali väčšiu hodnotu a využiteľnosť pre ľudí. Intel verí, že kolektívny prístup bude inšpirovať k novým inováciám v takzvaných wearable technológiách. Spolupráca s TAG Heuer a Google nás posúva bližšie k vízii wearable technológií so smart hodinkami, ktoré posunú túto kategóriu vyššie,” poznamenal Michael Bell.

O spoločnosti TAG HEUER
TAG Heuer, avantgardný Švajčiarsky výrobca hodiniek od roku 1860. TAG Heuer vždy posúval hranice novými modelmi hodiniek a chronografov pre tých, ktorí nemajú radi konvencie. Toto technické know-how bolo okamžite využité pre dosiahnutie extrémnej presnosti v ovládaní času. Dlhoročné partnerstvá s automobilovým športom a elitnými športovcami zdôrazňujú tímovú prácu, odvahu a zmysel pre riziká, ktoré posúvajú TAG Heuer za hranice tradičných výrobcov hodiniek. Identita značky je úzko spojená so zakladateľským princípom anti-konformizmu. Slogan, “#Dontcrackunderpressure”, je oveľa viac ako reč tela, je to stav mysle.

O spoločnosti Google
Google je globálny technologický líder zameraný na zlepšovaní ciest spájania ľudí s informáciami. Inovácie spoločnosti Google vo vyhľadávaní a umiestňovaní reklamy, priniesli firmu medzi top internetové aktíva a táto značka sa radí medzi najznámejšie na svete. Google je obchodná značka spoločnosti Google Inc. Ostatné spoločnosti alebo názvy produktov môžu byť obchodnými značkami spoločností s ktorými sú spojené.

O spoločnosti Intel
Intel (NASDAQ: INTC) je svetový líder v oblasti počítačovej inovácie. Spoločnosť navrhuje a vyrába základné technológie, ktoré slúžia ako základ pre počítače na celom svete. Intel je tiež na popredných miestach v oblasti firemnej zodpovednosti a udržateľnosti, čo je možné vidieť na tom, že vôbec ako prvá spoločnosť vo svete, vyrába komerčne dostupné mikroprocesory z materiálov pochádzajúcich z nekonfliktných zón. Viac informácií o spoločnosti Intel nájdete na newsroom.intel.com a blogs.intel.com. Informácie o iniciatíve Intelu v súvislosti s materiálmi z nekonfliktných zón nájdete na conflictfree.intel.com.

Kontakt pre médiá:

Intel Czech
Pavel Svoboda
PR Manager, CEE
Tel: +420 222 090 304
Email: pavel.svoboda@intel.com

PR Consultants
Branislav Matliak
Consultant
Tel.: +421 905 749 367
Email: branislav@matliak.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.