*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY

Známa foodblogerka z Dulce de Luche, Martina Pinterová-Bezákova, bude mať kurz varenia na Kucharky.sk

BRATISLAV, 8. apríla 2015 (tlacovasprava.sk) – Pre svojich fanúšikov spustil e-shop Kucharky.sk kurz varenia s Henrietou Peškovičovou, Robom Pappom, svoje kuchárske skúsenosti v škole varenia sprostredkujú aj Miriam Šmahel-Kalisová,  Adriana Poláková í známa foodblogerka z Dulce de Luche, Martina Pinterová-Bezákova.

Gurmánstvo nás sprevádza na každom kroku, je súčasťou nášho života. Kulinárski majstri dráždia naše chuťové poháriky nielen na stránkach časopisov, ale i na televíznych obrazovkách. Dajte sa presvedčiť, že variť sa dá skutočne s radosťou – Kucharky.sk pre svojich fanúšikov pripravili školu varenia so slovenskými známymi osobnosťami.

Škola varenia nášho e-shopu Kucharky.sk vás zasvätí do tajomstiev kulinárskeho umenia s našimi známymi osobnosťami,“ vysvetľuje Peter Červinka, vedúci oddelenia Digital Commerce & Development.

„Hravo vás presvedčíme, že aj vy dokážete pripraviť špeciality svetových kuchýň, pri tom všetkom sa zoznámiť a zasmiať so slovenskými sympatickými celebritami, ktoré potvrdia, že variť a piecť naozaj vedia. Tešíme sa na každého,“ dodáva.

Školu varenia e-shopu kucharky.sk nájdete v novej sekcii, kde e-shop bude ponúkať pravidelne tieto kurzy za výhodné ceny.  Pokročilí, ale aj úplní  začiatočníci si môžu osvojiť kuchárske majstrovstvo pod vedením Henriety Peškovičovej, ktorá sa zameria na raw food.

E-shop kucharky.sk kurzy varenia a pečenia plánuje aj s obľúbenou Adrianou Polákovou či Miriam Šmahel-Kalisovou, ako i s Robom Pappom, samozrejme, nebude chýbať ani známa foodblogerka z Dulce de Luche Martina Pinterová-Bezáková.

Kontakt pre médiá Ringier Axel Springer Slovakia:
Ivana Špotáková
Senior PR Manager
Tel.: + 421 918 700 894
E-mail: ivana.spotakova@ringieraxelspringer.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: