*
článok
Cestovný ruch, TLAČOVÉ SPRÁVY

Vzácne ocenenie pre Slovensko na výstave Expo 2015 v Miláne

MILÁNO, 16. mája 2015 (tlacovasprava.sk) – Slovenská terasa zaujala prestížny taliansky denník Corriere della Sera, ktorý zostavil prehľad dvadsiatich najkrajších terás v rámci pavilónov jednotlivých vystavujúcich štátov. Na EXPO Miláno sa pritom tento rok zúčastňuje až 145 krajín z celého sveta.

Corriere della Sera v článku „Expo Miláno, 20 najkrajších  terás  a rady o tom , kedy ísť na návštevu“ spomína slovenskú terasu ako výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí si by si ju chceli prenajať aj s občerstvením a trebárs usporiadať zaujímavý večierok (link na článok tu).

Warhol Expo Slovakia Slovensko

Reštaurácie v štýle slovenského rodáka Andyho Warhola

Ide o čiastočne otvorenú malú terasu, ktorá je primárne vyhradená pre slovenských návštevníkov, hostí pavilónu či delegácie.

Do TOP 20 sa ešte okrem Slovákov dostali  napr. aj Česi, Uruguay, Angola, Nemci, Francúzi, Briti, Američania či Rusi. Podľa generálneho komisára EXPO Miláno 2015 Martina Poláka je každé podobné ocenenie veľkým povzbudením. “Je to jasný dôkaz o tom, že slovenský pavilón má úspech  a boduje aj u náročných talianskych novinárov. Stretávame sa s  pozitívnymi ohlasmi u veľkého množstva návštevníkov.

Článok v prestížnom talianskom magazíne.

Článok v prestížnom talianskom magazíne.

Slovenský pavilón sa nachádza v silnej konkurencii, na lukratívnom mieste v susedstve s Japonskom a Ruskom, v blízkosti Nemecka, Rakúska, USA, Monaka či usporiadateľského Talianska. Náklady na vybudovanie a prevádzku celej slovenskej expozície v Miláne sú pritom v porovnaní s väčšinou zúčastnených krajín niekoľkonásobne nižšie.

Fotogaléria:

Brány EXPO Miláno 2015 sa otvorili 1. mája, pričom táto najvýznamnejšia svetová výstava potrvá až do 31. októbra. Očakáva sa, že počas nadchádzajúcich mesiacov ju navštívi  až 20 miliónov návštevníkov, už teraz je predaných 10 miliónov vstupeniek.

Kontakt pre médiá:
PR Clinic, s.r.o.
Michal Račko
racko@prclinic.eu
publicrelations@exposlovakia2015.sk
+421 903 727 560

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: