Ako sa darilo obnovenej relácii Inkognito v premiére na Joj?

BRATISLAVA, 20. mája 2015 (tlacovasprava.sk) – Legenda televíznej zábavy sa v pondelok 18. mája vrátila na obrazovky televízie JOJ a hneď pri premiére zaujala pozíciu druhej najsledovanejšej relácie dňa v obchodne dôležitej cieľovej skupine.

Televízia JOJ sa v máji rozhodla spestriť svoj prime time o mimoriadne obľúbenú zábavnú show Inkognito, ktorá má na obrazovkách slovenských divákov dlhú a úspešnú históriu. Vlado Voštinár si včera po rokoch zopakoval úlohu moderátora, ktorý bude najbližšie pondelky hostiť osobnosti vystupujúce v roli hádačov povolaní.

Inkognito Joj Voštinár
Zostava Inkognito: Hudák, Studenková, Šebová, Vajda a Voštinár.

Účinkovanie v premiérovej časti Inkognita si užili obľúbení herci Michal Hudák, Zuzana Šebová, Zdena Studenková a Jozef Vajda, v úlohe tajného hosťa symbolicky vystúpil Milan Kňažko ako bývalý generálny riaditeľ televízie JOJ, ktorý bol šéfom JOJky v čase, keď Inkognito hviezdilo na obrazovkách prvýkrát.

Diváci si premiéru zábavnej show včera nenechali ujsť, Inkognito sa stalo druhou najsledovanejšou reláciou dňa na slovenskom trhu s 8,0 % ratingom a 24,0 % share (CS 12-54). Celkovo si show pozrelo až 450-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Najpočetnejšou cieľovou skupinou boli ženy vo veku 45 až 54 rokov, ktoré dosiahli vynikajúcu 12,6 % sledovanosť. Diváčky v CS 35-44 zaznamenali 9,9 % rating, muži v CS 45-54 sledovanosť 9,7 %.

Fotogaléria:

Pre nové Inkognito sú včerajšie výsledky sledovanosti nadpriemerným úspechom, keďže v minulosti dosiahla show v CS 12-54 priemerne rating 7,3 % a share 21,1 % (priemer všetkých odvysielaných premiérových epizód v rokoch 2004 až 2007). V univerzálnej skupine divákov mala kedysi show výkon v priemere na úrovni 21,7 % Shr a 8,9 % Rtg, včera návrat Inkognita dosiahol až 9,6 % sledovanosť a 22,7 % podiel na trhu (CS 12+).

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia

Kontakt pre médiá:
Miroslava Klempová
Marketing Manager
tel.: +421 918 59 59 84
klempova@joj.sk
PR JOJ Group
Brečtanová 1, 831 01 Bratislava

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.