Po rekordnej výhre v Česku pripravuje Tipos multimiliónovú lotériu aj na Slovensku

BRATISLAVA, 21. mája 2015 (tlacovasprava.sk) – Multimiliónovú lotériu Eurojackpot, ktorá sa v súčasnosti hrá v 16 krajinách a na výhry sa skladajú hráči zo všetkých hrajúcich krajín, si budú môcť už čoskoro zahrať aj Slováci. Manažment spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., koncom februára tohto roka získal potvrdzujúci súhlas od predstaviteľov skupiny Eurojackpot so začatím integračných procesov do tejto multijurisdikálnej hry.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť
TIPOS, národná lotériová spoločnosť

„Sme veľmi radi, že Eurojackpot si všetci hráči a priaznivci spoločnosti TIPOS budú môcť zahrať s najväčšou pravdepodobnosťou už v októbri tohto roka. Mimochodom, veľmi nás teší, že doteraz najvyššia výhra v histórii Eurojackpotu bola vyplatená práve v susednej Českej republike, ktorá sa do projektu zapojila len v októbri 2014. Manažment našej spoločnosti v súčasnosti veľmi intenzívne pracuje na tom, aby sme splnili všetky náročné požiadavky pre vstup do tejto hry. Veríme, že integračné testy prebehnú úspešne a pevne dúfame, že ďalší multimilionár bude práve zo Slovenska“, povedal predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti TIPOS Ján Barczi.

Obchodná spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. vznikla zápisom do obchodného registra dňa 28. januára 1993. Predmetom jej činnosti je predovšetkým prevádzkovanie hazardných hier, ako sú napríklad číselné lotérie, okamžité lotérie, internetové lotérie a kurzové stávky. Slovenská republika zastúpená Ministerstvom financií Slovenskej republiky je jediným akcionárom spoločnosti TIPOS.

Kontakt pre médiá:
Rastislav Čépe
hovorca spoločnosti
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.
Tel: 0911 677 877
Mail: cepe@tipos.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.