Podomietková splachovacia nádržka pre nízke predstenové moduly: Flexibilné ovládanie spredu alebo zhora!

BRATISLAVA, 4. júna 2015 (tlacovasprava.sk) – Pre flexibilné usporiadanie kúpeľne ponúka Viega predstenové moduly s montážnou výškou len 830 mm prípadne 840 mm. Tak je možno umývadlo, WC alebo bidet umiestniť taktiež pod okná alebo skosenú strešnú rovinu. Nízke a univerzálne použiteľné splachovacie nádržky umožňujú pohodlné ovládanie splachovania WC spredu alebo zhora. Nádržka je predinštalovaná pre ovládanie spredu. Vďaka novej kombinovanej mechanike je možnosť v prípade potreby nádržku prestaviť na ovládanie splachovania zhora. Stačí k tomu pár jednoduchých úkonov.

Všetky predstenové systémy Viega – Eco Plus, Steptec a Mono – sú k dispozícii pre použitie s montážnymi výškami 1130 mm, 980 mm a 830 mm (prípadne 840 mm). U nízkych variant je splachovacia nádržka WC výrazne kompaktnejšia než u štandardného modulu. Napriek tomu disponujú všetky splachovacie nádržky Viega rovnakými výkonnostnými parametrami a dvojmnožstevným splachovaním. Z výroby je  prednastavené plné splachovacie množstvo na šesť litrov a úsporné na tri litre. Splachovací objem môže byť v prípade potreby zvýšený na maximálne deväť litrov.

Viega nádržka
Niekoľkými malými úkonmi môžete u splachovacej nádržky Viega s nízkou montážnou výškou určiť, či má byť ovládaná spredu alebo zhora. Foto: Viega

Osvedčená technika

Nová podomietková splachovacia nádržka pre predstenové moduly WC s nízkou montážnou výškou je technicky takmer identická s oboma predchádzajúcimi modelmi. Vodovodná prípojka je predmontovaná, vypúšťací ventil je nezmenený a so splachovacou nádržkou sa dajú bez obmedzenia kombinovať všetky ovládacie dosky Visign firmy Viega. Nová je možnosť voľby ovládania spredu alebo zhora. To ponúka viac flexibility pri realizácii stavby a zároveň šetrí skladovaciu kapacitu.

Jednoduchá zmena nastavenia

Splachovacia nádržka je zo závodu prednastavená pre ovládanie spredu. Vďaka kombinovanej mechanike je možnosť niekoľkými malými úkonmi zmeniť nastavenie na ovládanie zhora.
Splachovacia nádržka je zo závodu prednastavená pre ovládanie spredu. Vďaka kombinovanej mechanike je možnosť niekoľkými malými úkonmi zmeniť nastavenie na ovládanie zhora.

Splachovacia nádržka je zo závodu dodávaná s ovládaním spredu. Vďaka kombinovanej mechanike je ale možnosť niekoľkými malými úkonmi zmeniť nastavenie na ovládanie zhora: jednoducho odstránite kryty, mechaniku vpredu v nádržke uvoľníte z tiahla, nasadíte do hornej revíznej šachty, zaklapnete a je hotovo.

Nová podomietková splachovacia nádržka pre univerzálne použitie pre nízke predstenové moduly WC od firmy Viega je k dodaniu od apríla.

Spoločnosť Viega s viac ako 3500 zamestnancami v súčasnosti patrí k popredným výrobcom sanitárnej techniky. Výroba je sústredená v piatich výrobných závodoch v Nemecku. Závod v McPherson (Kansas/USA) sa orientuje na severoamerický trh a podnik vo Wuxi (Čína) na asijský trh. Pre spoločnosť Viega je najdôležitejšia predovšetkým výroba inštalačnej techniky. Okrem potrubných systémov vyrába taktiež predstenové a odvodňovacie systémy. Sortiment zahŕňa viac než 17 000 produktov s rozmanitými možnosťami využitia, napríklad v technickom vybavení budov, v infraštruktúre, v priemyselných zariadeniach alebo pri stavbe lodí. Spoločnosť Viega bola založená v roku 1899 v Attendorne v Nemecku a od 60. rokov sa začala presadzovať na medzinárodnom trhu. V súčasnosti sa produkty Viega používajú na celom svete. Tovar je na jednotlivých trhoch distribuovaný prevažne prostredníctvom odborných veľkoobchodov.

Foto: Viega

Kontakt pre médiá:
Dana Šulcová
Account Executive
MediaTrust Communications spol. s r.o
4D Center Prague, Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10
Tel.: +420 234 066 204
Mobil: +420 603 556 409
Email: dsulcova@mediatrust.cz

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.