*
článok
Doprava & Motorizmus, TLAČOVÉ SPRÁVY

Autobusová linka ARRIVA EXPRESS: Z Nitry do Bratislavy a späť len za 3 eurá!

NITRA, 15. júna 2015 (tlacovasprava.sk) – Cestujúci na trase Nitra – Bratislava – Nitra, ktorí využijú služby ARRIVA EXPRESSu, zaplatia pri online nákupe spiatočného cestovného lístka na stránke http://www.arrivaexpress.sk len 3 eurá. Jednosmerný lístok stojí 2 eurá. Pri online nákupe získa cestujúci k cestovnému lístku automaticky aj miestenku zdarma.

Zvýhodnené sadzby cestovného platia na trase Nitra – Bratislava – Nitra od 1. júna do 31. augusta 2015. Najväčší súkromný autobusový dopravca na Slovensku tak reaguje jednak na zvýšený záujem o cestovanie spojený s nadchádzajúcimi prázdninami, ale aj na potreby cestujúcich, ktorí denne dochádzajú za prácou do hlavného mesta.

S autobusmi ARRIVA EXPRESS môžete cestovať z Nitry do Bratislavy a späť len za 3 eurá!

S autobusmi ARRIVA EXPRESS môžete cestovať z Nitry do Bratislavy a späť len za 3 eurá!

Autobusy ARRIVA EXPRESS jazdia na tejto linke 12 krát denne a počas pracovných dní dokonca každú hodinu. Navyše, vďaka tomu, že naše autobusy stoja aj v ďalších mestách na trase, obslúžime Nitranov a aj cestujúcich z okolitých miest,“ hovorí generálny riaditeľ spoločností ARRIVA na Slovensku László Ivan.

Pri kúpe spiatočného cestového lístka na trase Nitra – Bratislava – Nitra cez stránku http://www.arrivaexpress.sk ušetrí cestujúci 1 euro, čo pri dennom dochádzaní (20 pracovných dní) predstavuje mesačnú úsporu až 20 eur.

„Ďalšou výhodou pri nákupe lístkov online na našej novej webovej stránke je, že cestujúci neplatia za miestenky a majú možnosť prepravy jednej batožiny v batožinovom priestore zdarma,“ dodáva L. Ivan.

Spoločnosť ARRIVA, ktorá na Slovensku ročne prepraví takmer 50 miliónov cestujúcich, spúšťa zároveň pre svojich zákazníkov aj nový vernostný program. Ten umožňuje zbieranie vernostných bodov za online nákup cestovných lístkov.

Za každý takýto nákup je možné získať kredity (1 Euro = 1 kredit = 0,05 eura), ktoré sa následne dajú vymeniť za cestovný lístok. Prvých 150 cestujúcich, ktorí sa  zaregistrujú do systému, získa ako darček 150 kreditov v hodnote 7,50 eur.

ARRIVA na Slovensku prevádzkuje 11 diaľkových liniek ARRIVA EXPRESS, ktoré poskytujú cestujúcim vysoký komfort služieb a bezpečnosť cestovania modernými autobusmi. Jeho súčasťou je aj bezplatné WiFi pripojenie na internet, už spomínaná možnosť online nákupu cestovných lístkov či zákaznícka linka poskytujúca všetky potrebné informácie 7 dní v týždni.

ARRIVA vo svete a na Slovensku

Arriva

Arriva

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Aktuálne pôsobí v Nitrianskom a Košickom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, diaľkovú, zahraničnú a komerčnú autobusovú dopravu. Tvoria ju tri dopravné spoločnosti (ARRIVA NITRA a. s., ARRIVA Nové Zámky, a. s., ARRIVA Michalovce, a. s.), dve servisné spoločnosti a jedna cestovná kancelária.
Spoločnosť má na Slovensku viac ako 1 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 800 autobusov. ARRIVA je európskym poskytovateľom transportných služieb a je členom skupiny Deutsche Bahn.
Na európskom trhu pôsobí v 14 krajinách, kde prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.

Kontakt pre médiá:

press@arriva.sk

Zuzana Šimová
PR consultant
Arthur media, s. r. o.
Leškova 3, 811 04  Bratislava
mail: zuzana@arthurmedia.sk
tel: 0904 816 167

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: