Tehly Porotherm T Profi – viac než si myslíte

ZLATÉ MORAVCE, 9. júna 2015 (tlacovasprava.sk) – Tehly Porotherm T Profi prinášajú stavebníkom jedinečné výhody, ktoré príjemne prekvapia. Zoznámte sa so štyrmi kľúčovými vlastnosťami tehál plnených minerálnou vlnou.

Tehly Porotherm sú najpredávanejšie tehly na Slovensku. Medzi výrobkami keramického stavebného systému si vydobyla výnimočné postavenie nateraz posledná generácia tehál Porotherm – tehly plnené minerálnou vlnou.

Porotherm T Profi predstavuje optimálnu symbiózu dvoch prírodných materiálov – keramiky a minerálnej vlny. Ich spojením vznikol produkt s vynikajúcimi tepelnoizolačnými parametrami bez nutnosti ďalšieho zateplenia, a to aj v prípade nízkoenergetických, či dokonca pasívnych domov. Vďaka tomu možno dosiahnuť výrazné úspory nákladov na vykurovanie domu aj z dlhodobého hľadiska.

Tehly Porotherm T Profi
Porotherm T Profi predstavuje optimálnu symbiózu dvoch prírodných materiálov – keramiky a minerálnej vlny.

Zdravie, bezpečnosť a dobrá investícia

Najlepšie inovácie vznikajú spojením obvyklých vecí neobvyklým spôsobom. Stalo sa tak aj v prípade tehál Porotherm T Profi. Ide o prírodný ekologicky čistý stavebný materiál, ktorý neobsahuje žiadne chemické látky ani škodlivé spojivá.

Stavebník má istotu, že stavia ohľaduplne k životnému prostrediu a k zdraviu budúcich užívateľov stavby. Obvodové murivo z tehál Porotherm T Profi má okrem vysoko nadštandardných tepelnoizolačných vlastností aj vynikajúce statické parametre. Spĺňa požiadavky na požiarnu odolnosť budov.

Vyznačuje výbornými zvukovoizolačnými parametrami. Zaručuje aj prirodzenú difúziu vodných pár a optimálnu tepelnú akumuláciu, čím pozitívne vplýva na mikroklímu v interiéri.

Extrémna odolnosť a trvanlivosť zaručujú, že stavba z tehál Porotherm T Profi je investícia do bezpečnosti vašej rodiny, ktorá sa navyše každý rok zhodnocuje.

Tehlový dom predstavuje trvalú hodnotu pre vás aj vašich potomkov. Kvalitne navrhnuté a postavené tehlové stavby majú prakticky neobmedzenú životnosť. Bývanie v tehlovom dome si budú užívať aj nasledujúce generácie.

Viac informácií: www.porotherm.sk

Tehly Porotherm T Profi
Extrémna odolnosť a trvanlivosť zaručujú, že stavba z tehál Porotherm T Profi je investícia do bezpečnosti vašej rodiny, ktorá sa navyše každý rok zhodnocuje.

V prípade otázok kontaktujte:
Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.
Tehelná 5, 953 01 Zlaté Moravce
Infolinka: 0850 111 283
Telefón: +421 (37) 640 90 61
http://www.wienerberger.sk

O spoločnosti Wienerberger Slovenské tehelne

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., je dcérska spoločnosť najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Spoločnosť bola založená v roku 1992. Vedenie spoločnosti má sídlo v Zlatých Moravciach, výrobné závody sa nachádzajú v Zlatých Moravciach a Boleráze. V ponuke firmy Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., možno nájsť všetko, čo je potrebné na hrubú stavbu od základov až po strop. Nosným sortimentom firmy je tehlový stavebný systém s obchodným názvom Porotherm.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.