V Petržalke otvárajú nový podnik: Klubovňa ponúkne live koncerty aj filmy (FOTO)

BRATISLAVA, 10. júla 2015 (tlacovasprava.sk) – Najnovšia, najväčšia a v najľudnatejšom sídlisku na Slovensku – takto môžeme začať s prívlastkami v poradí piatej z Klubovní, Petržalskej. Určite neujde pozornosti nielen obyvateľov Petržalky, ale i návštevníkov dostihového areálu či zanieteným milovníkom športov na hrádzi. Nová Klubovňa sa môže pochváliť už tradičnými pivárskymi pochúťkami v modernom prevedení, ale i najväčšou záhradou s vlastným barom a samostatným pódiom pre kapely.

Leto so zábavou

Petržalská KlubovňaPrvý otvárací víkend (10. – 12.7.) začína už v piatok o piatej popoludní rôznymi súťažami a šťavnatým večerným koncertom kapely Vidiek. V sobotu od obeda si na svoje prídu najmä deti, pre ktoré je v záhrade pripravený šašo a balónová show, maľovanie na tvár, pre súťaživých klubovňácky skok vo vreci či pľuvanie kôstkou do diaľky. O deti sa postarajú animátorky,  aby si aj dospelí mohli v pohode vychutnať ten svoj súboj v pití piva alebo výhru v Kolese šťastia. Nedeľňajší večer na terase Klubovne bude patriť Bažant Kinematografu a filmovej projekcii.

„Len doplním, že obľúbené české a slovenské filmy budeme premietať až do konca septembra každú stredu a v nedeľu, ak to počasie dovolí. Rozhodne však nezabudnite ani na posledný júlový deň a koncert skupiny Polemic. Určite potešíme aj augustovým večerom s talianskou kapelou Damien McFly & Band,“ predstavuje atraktívny program Klubovne jej generálny manažér Dušan Bezdek, ktorý má už za sebou úspešný štart prevádzky v Banskej Bystrici.

„Na jedno“ sám alebo s rodinou

Či už prídete na pivo sólo, s partiou alebo rodinou, v Petržalskej Klubovni na Starohájskej ulici si určite nájdete svoje miesto. Či už si vyberiete sedenie v príjemnom chládku vo vnútri (183 miest), na menšej terase pri ceste (36) alebo vo veľkorysej záhrade (294).

„Aby ste nemuseli počítať, máme kapacitu 513 a to nepočítam priestor pre deti, krásne samostatné ihrisko, kde ich rodičia môžu pokojne zveriť , najmä cez víkendy, aj našim animátorom,“ upresnil D. Bezdek. Záhrada tvorí väčšiu časť priestoru Klubovne, a prirodzene je prispôsobená nielen rodinám s deťmi (bližšie k ihrisku je 166 miest) ale aj fanúšikom live hudby – pri pódiu je k dispozícii 128 miest.

To dobré zo starých aj v novej Klubovni

V rámci siete Klubovní patrí Petržalskej prvenstvo nielen v kapacite a záhrade, ale i vďaka samostatnému pódiu pre koncerty, ktoré nemôžu chýbať k letnému osvieženiu. Novinkou je takisto veľký exteriérový bar, kde si zákazníci vyberú z ponuky piva, vína, rovnako destilátov a miešaných nápojov, to všetko v réžii skúseného šéfbarmana Tomáša Kuníka. „Atmosféru všetkých prevádzok Klubovní, tak i našej vytvára otvorený gril či pec, kde budeme pripravovať tradičné špeciality v modernom prevedení, odporúčam ochutnať aj údeniny z našej produkcie,“ ponúka len zlomok obľúbeného menu Brand Chef Klubovní, Tomáš Sika. Sklamaní neostanú ani fanúšikovia spomínaného klubovňáckeho „kolesa šťastia“, ktoré sa začalo krútiť pri otvorení Ružinovskej Klubovne a získalo si u zákazníkov veľkú popularitu. „Samozrejme ani u nás nechýbajú projekcie športových prenosov, šípky, stolný futbal, wifi sieť v celej prevádzke a pre motorizovaných bezproblémové parkovanie,“ dodáva manažér.

Fotogaléria:

MEDUSA GROUP bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie Medusa v historickom centre Bratislavy. Medusa bola vôbec prvou prevádzkou, ktorá spájala kvalitnú reštauráciu, večerný podnik a kokteil bar v jednom a už v krátkom čase sa stala legendou nočného života. V tom istom roku bol vytvorený koncept samoobslužných reštaurácií PRESTO spolu so sieťou reštaurácií Al dente. K dnešnému dňu prevádzkuje skupina vyše 30 vlastných gastrozariadení v Bratislave, Viedni a v Prahe, vrátane samostatnej cateringovej divízie a komplexne zabezpečuje stravovanie pre spoločnosť Volkswagen Slovakia. MEDUSA GROUP je najväčšou gastronomickou skupinou pôsobiacou na slovenskom trhu, pre ktorú aktuálne pracuje vyše 1.000 zamestnancov. Viac info nájdete aj na http://www.medusagroup.sk.

Kontakt:
Petra Barineková
PBR s.r.o.
Michalská7
811 01 Bratislava
Tel: +421 915 495 103
e-mail: barinekova@pbr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.