*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY

Po novom už nakúpite čerstvé potraviny aj na čerpacích staniciach vďaka konceptu Fresh Market

BRATISLAVA, 21. júla 2015 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Slovnaft otvorila na svojej čerpacej stanici v Záhorskej Bystrici novú predajňu Fresh Corner. V rámci tejto koncepcie sa Slovnaft zameriava na ponuku kávy, občerstvenia a potravín, ktoré sú prispôsobené aktuálnym požiadavkám zákazníkov. V najbližších dňoch Slovnaft predstaví nové predajne aj na ďalších dvoch čerpacích staniciach na Slovensku.

Predajňa Fresh Corner ponúka kvalitné výrobky a služby, ako sú káva, čerstvé bagety, pečivo a potraviny každodennej spotreby. S novým dizajnom predajne a ponúkaným sortimentom chce Slovnaft umožniť svojim zákazníkom pohodlný nákup.

Fresh Corner koncept Slovnaft Mol concept

Slávnostné prestrihnutie pásky Fresh Corner: Anna Rozborová, prevádzkovateľka ČS Slovnaft v Záhoskej Bystrici, Lars Höglund, senior viceprezident Skupiny MOL pre maloobchod. Timea Reicher, členka predstavenstva a riaditeľka Maloobchodu spoločnosti SLOVNAFT, a.s.

„Chceme byť nielen jednotkou v predaji palív, ale aj významným maloobchodným predajcom, a zároveň ďalej zlepšovať naše služby. Naším ďalším zámerom je ponúknuť na čerpacích staniciach Slovnaft sortiment produktov od domácich výrobcov,“ uviedla členka predstavenstva a riaditeľka Maloobchodu spoločnosti SLOVNAFT, a.s. Timea Reicher.

Nový koncept sa ešte tento mesiac predstaví aj na čerpacích staniciach v Lučenci a Vyšnom Kubíne. Skupina MOL ho uvádza aj na ďalších trhoch, kde pôsobí – čerpacie stanice s novou predajňou už otvorila v Maďarsku a v Srbsku a tento mesiac ho predstaví aj v Českej republike.

„Tak ako množstvo iných spoločností na vyspelých trhoch, sme sa aj my ponukou pestrejšieho sortimentu výrobkov a služieb zamerali na zlepšovanie zákazníckych skúseností pre návštevníkov našich čerpacích staníc. Naším cieľom je byť prvou voľbou pre zákazníkov nielen v predaji palív, ale aj tovarov každodennej potreby,“ uviedol Lars Höglund, senior viceprezident Skupiny MOL pre maloobchod.

Novinkou v ponuke čerpacích staníc Slovnaft s predajňou Fresh Corner je sortiment produktov každodennej spotreby, napríklad pekárenských alebo mliečnych výrobkov. Pri ich uvedení budú však dôležité potreby zákazníkov v závislosti od umiestnenia čerpacej stanice. Slovnaft preto zohľadní odlišné očakávania klientov smerom k ponuke na čerpacích staniciach na diaľniciach, tranzitných ťahoch, vo vnútri miest či vo vidieckych oblastiach.

O Skupine SLOVNAFT
Skupina SLOVNAFT je integrovanou rafinérsko-petrochemickou skupinou. Kľúčovou spoločnosťou skupiny je SLOVNAFT, a.s., ktorá sa zaoberá najmä spracovaním ropy v jednej z najkomplexnejších európskych rafinérií a veľkoobchodným a maloobchodným predajom pohonných hmôt. Slovnaft prevádzkuje sieť 213 čerpacích staníc v SR. Spoločnosť patrí na Slovensku k lídrom v oblasti CSR a firemnej filantropie, významne podporuje šport, kultúru, vzdelávanie, mládež a revitalizáciu životného prostredia. Magazín Forbes zaradil značku Slovnaft medzi najhodnotnejšie slovenské značky. Skupina SLOVNAFT je členom medzinárodnej Skupiny MOL.

Kontaktná osoba:
Anton Molnár
hovorca a riaditeľ Podnikovej a marketingovej komunikácie
tel: +421 905 393 161

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: