Začína sa nová séria SuperStar! Pripravte sa na viacero noviniek v pravidlách

BRATISLAVA, 7. augusta 2015 (tlacovasprava.sk) – Fenomén hudobných reality show je späť! Už 30. augusta odštartuje na obrazovkách televízie Markíza a Nova nová séria najslávnejšej speváckej show sveta – SuperStar.

Hviezdna porota v zložení Paľo Habera, Marta Jandová, Ondřej Soukup a Klára Vytisková bude hľadať tých najlepších spevákov zo Slovenska a z Čiech. Tento ročník sa môžete tešiť na niekoľko noviniek!

Nová tvár v porote

Nová séria SuperStar odštartuje už v nedeľu 30. augusta a predstaví desiatky mladých, talentovaných spevákov, ktorí si chcú splniť svoj sen – stať sa hviezdou a získať úžasnú výhru v hodnote 75 000 eur.

SuperStar Česko Slovensko 2015
Nové séria speváckej súťaže SuperStar prináša okrem novej tváre v porote aj viaceré novinky v programe a pravidlách.

V ceste im ale bude stáť štvorica porotcov – nekompromisný a prísny Paľo Habera, skúsený a charizmatický Ondřej Soukup, empatická a energická Marta Jandová a nováčik v porote – úprimná a extravagantná Klára Vytisková.

Show bude sprevádzať jeden z najobľúbenejších slovenských moderátorov Martin „Pyco“ Rausch.

Habera: SuperStar to všetko začalo

„So SuperStar to tu všetko pred niekoľkými rokmi začalo. Mal som to šťastie, že som bol pri tom. Dali sme šancu mnohým spevákom a speváčkam. Niektorí ju využili, niektorí zahodili, ale pre mňa bolo najdôležitejšie, že v každej sérií sú ľudia, ktorí sú tak dobrí a talentovaní, že si zaslúžia šancu. Som rád, že aj tento rok tú šancu niekomu opäť dáme, že budem pri tom a budem dúfať, že ju poriadne využije. Teším sa na to,“ povedal Paľo Habera.

Novinky v pravidlách

Tohtoročná SuperStar predstaví divákom aj mnoho noviniek. Počas kastingov čaká napríklad na súťažiacich tzv. CD voľba.

Každý súťažiaci si pred tým, ako predstúpi pred porotu, vyberie jedno zo štyroch CD – každé CD predstavuje jedného z porotcov. Ak po jeho odspievaní nastane remíza a od poroty zaznie dvakrát ÁNO a dvakrát NIE, rozhoduje verdikt porotcu, ktorého CD si súťažiaci vybral.

štvorica porotcov SuperStar 2015 – nekompromisný a prísny Paľo Habera, skúsený a charizmatický Ondřej Soukup, empatická a energická Marta Jandová a nováčik v porote – úprimná a extravagantná Klára Vytisková.
štvorica porotcov SuperStar 2015 – nekompromisný a prísny Paľo Habera, skúsený a charizmatický Ondřej Soukup, empatická a energická Marta Jandová a nováčik v porote – úprimná a extravagantná Klára Vytisková.

„Tento ročník sme nakrúcali na úplne nových, pre SuperStar netradičných miestach – napríklad v industriálnom priestore Poldovka v Kladne. Epizódy známe z predchádzajúcich ročníkov ako „Divadlo“ nahradia tento rok epizódy nazvané „Super výber“, ktoré sme nakrúcali na piesočnej pláži. Diváci sa majú rozhodne na čo tešiť,“ prezradil režisér a kreatívny producent Pepe Majeský.

Novinkou tejto série SuperStar bude aj interaktívna mobilná aplikácia, ktorá okrem iného umožní divákom rozhodovať o postupe súťažiacich.

Svoju novú SuperStar spoznajú diváci TV Markíza a TV Nova v decembri. Viac informácií o SuperStar nájdete na superstar.markiza.sk.

Kontakt:
Alexandra Obuchová
PR manažér / PR manager
MARKÍZA – SLOVAKIA, spol. s r.o
Bratislavská 1/A, 843 56 Bratislava
M +421 904 700 296
T (+421) 2 68274124
Obuchova.Alexandra@markiza.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.