*
článok
Médiá & Internet, Obchod, TLAČOVÉ SPRÁVY

Značka REMPO sa spojila s internetovým obchodom oblečsadoroboty.sk.

BRATISLAVA, 18. septembra 2015 (tlacovasprava.sk) – Legendárne REMPO, ktoré je už viac ako 65 rokov dodávateľom pracovných odevov, obuvi a ochranných pracovných pomôcok, je teraz okrem tradičných maloobchodných prevádzok v Bratislave a Banskej Bystrici dostupné aj na internete. Spojilo svoje sily s oblečsadoroboty.sk, ktoré vybraný sortiment REMPO predáva prostredníctvom svojho e-shopu do firiem aj domácností po celom Slovensku.

Legendárne REMPO je už viac ako 65 rokov dodávateľom pracovných odevov, obuvi a ochranných pracovných pomôcok.

Legendárne REMPO je už viac ako 65 rokov dodávateľom pracovných odevov, obuvi a ochranných pracovných pomôcok.

Oblečsadoroboty.sk je preverený e-shop, ktorý v oblasti pracovných odevov, obuvi a ochranných pracovných pomôcok funguje už niekoľko rokov. Je to pre nás partner, ktorý naše produkty rýchlo a pohodlne dostane aj tam, kde nemáme pobočky. Rempo je tak teraz dostupné už v každom kúte Slovenska,“ hovorí Ing. Peter Frank riaditeľ maloobchodného predaja zo spoločnosti Rempo. Na web stránke oblečsadoroboty.sk nájdete okrem iného aj široký sortiment pracovných odevov, obuvi, ale aj pracovných rukavíc, či iných ochranných pracovných pomôcok talianskej značky Industrial Starter, ktorej je Rempo výhradným dovozcom na Slovensku.

„Veľmi sa tešíme spolupráci so spoločnosťou Rempo. Vďaka nej nám do sortimentu pribudli ďalšie kvalitné produkty, ktoré už oslovujú aj našich klientov,“ hovorí Andrej Bobák konateľ oblečsadoroboty.sk. Nákup pracovných odevov a obuvi cez internet je veľmi pohodlný a rýchly a Slováci si naň už zvykli. „V našom e-shope http://www.oblecsadoroboty.sk  si tovar veľmi jednoducho objednáte a v priebehu pár dní ho máte prostredníctvom kuriérskej služby priamo u vás vo firme alebo doma. Pri výbere vám v prípade potreby samozrejme aj poradíme – máme odborný personál, ktorý sa problematike ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci venuje niekoľko rokov. Samozrejmosťou je aj možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru v prípade, ak vám napríklad nesadne jeho veľkosť,“ hovorí Andrej Bobák, konateľ oblečsadoroboty.sk. Za nákupmi do Rempa pre seba alebo svojich zamestnancov tak už nemusíte nikam cestovať.

O spoločnosti oblečsadoroboty.sk:
Oblečsadoroboty.sk je e-shop so širokou ponukou pracovných odevov, pracovnej obuvi a ochranných pracovných pomôcok medzinárodných aj slovenských výrobcov a značiek. Jeho sortiment pokrýva potreby všetkých odvetví priemyslu aj poľnohospodárstva. Okrem produktov známych značiek ako Industrial Starter, 3M, Červa, Barea a iných, oblečsadoroboty.sk zároveň aj ponúka produkty na mieru podľa individuálnych potrieb svojich klientov. Cieľom je prinášať ľudom ochranu zdravia a pohodlie pri práci prostredníctvom najkvalitnejších produktov a služieb a profesionálneho poradenstva.
http://www.oblecsadoroboty.sk

Kontakt:
Katarína Bobáková
Marketing Manager – oblečsadoroboty.sk
+421 948 919 200
bobakova@oblecsadoroboty.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: