Na trh prichádza nový systém výučby angličtiny: City Language Guide je videolektor!

BRATISLAVA, 4. októbra 2015 (tlacovasprava.sk) – Na trh prichádza videolektor City Language Guide – jedinečný systém výučby angličtiny. Vysvetlí, naučí, zopakuje a vyskúša vás. Učiť s ním sa môžete efektívne, aj sami doma, pomocou jednoducho ovládateľného USB a praktickej učebnice.

Nemám čas chodiť na lekcie angličtiny, nikdy sa nenaučím plynule rozprávať, nemám na jazyk bunky. To sú výhovorky ľudí, ktorým sa doteraz nepodarilo naučiť po anglicky. Videolektor vyvráti každý z týchto argumentov.

City Language Guide je videolektor
City Language Guide je videolektor

Nemáte čas chodiť na pravidelné lekcie angličtiny?

S videolektorom sa môžete učiť hoci aj doma o polnoci. Vysvetlí vám gramatiku na animovaných videách, akoby ste boli súčasťou vyučovania.

Gramatika je podaná veľmi jednoducho a navyše sa k nej môžete opakovane vrátiť, pretože ju máte na USB. Slovíčka sa s vami lektor bude učiť neustále. Môžete ich počúvať pri varení či upratovaní. Naskáču vám do hlavy ako text obľúbenej piesne.

Stále máte pocit, že sa nenaučíte plynule rozprávať po anglicky?

Ani konverzácia neostane bokom. Po každej kapitole sa vás bude lektor pýtať rôzne otázky, v ktorých zapojí gramatiku aj precvičované slovíčka. Lektor sa s vami rozpráva, vy mu odpovedáte a spätne vás skontroluje. Naučí vás, ako sa vyjadriť po anglicky. V Cvičebnici je praktický manuál, ktorý vás postupne učí ako správne zoradiť slová v anglickej vete. Od jednoduchých viet až po zložité súvetia krok za krokom, a to aj s automatickou kontrolou.

Myslíte si, že nemáte bunky na cudzí jazyk?

Každý cudzí jazyk je práve taký jednoduchý ako materinský. Videolektor vám dáva možnosť, aby se sa angličtinou obklopili. Ako keby ste sa rozprávali s mamou, ktorá vás naučila hovoriť.

Aj pre antitalentov.

“Keď som si založila svoju jazykovú školu, nenašla som na trhu vhodnú učebnicu, ktorá by podávala gramatiku polopate. Sama som zostavila metódu, ktorú som vycibrila tak, aby ju pochopil aj ten najväčší antitalent. Stala sa základom videolektora – učebnej pomôcky, ktorú v súčasnosti využíva 250 študentov,” povedala riaditeľka City language school Martina Dobošová.

Viac na www.konverzaciapresamoukov.eu

Kontakt pre médiá:
Jana Beňová
Mediasel s.r.o.
http://www.konverzaciapresamoukov.eu
anglictinapresamoukov@post.sk
0907 560 107

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.