O2 ponúka novým aj starým zákazníkom neuveriteľných 200 eur! Ako získať tento bonus?

BRATISLAVA, 5. novembra 2015 (tlacovasprava.sk) – Už od zajtra prináša O2 pre svojich zákazníkov bonus za prenos telefónneho čísla vo výške až 200 eur. Rovnaký bonus môžu získať aj zákazníci programu O2 Paušál, ktorí nového zákazníka odporučia. Stačí, ak zákazník s aktivovaným programom O2 Paušál oznámi telefónne číslo zákazníka, ktorý prešiel do O2 na jeho odporučenie.

O2 Slovensko
O2

„Ako je v O2 dobrým zvykom, odmeňujeme nielen nových, ale aj našich existujúcich zákazníkov za to, že nás svojim známym odporučili. Spolu s bonusom za prenos môžu zákazníci O2 Paušálu, samozrejme, využiť aj najvyššie bonusy na trhu na kúpu telefónov, tabletov a ďalších zariadení,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Bonus 200 eur pre nového aj existujúceho zákazníka

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú preniesť svoje číslo do O2, získavajú nárok na bonus v hodnote 200 eur. Ten sa im bude pripisovať nasledovných 40 faktúr vo výške 5 Eur. Bonus môžu využiť aj existujúci zákazníci O2 s aktívnym programom O2 Paušál, stačí ak odporučia nové číslo od iného operátora na prenos do O2 na program O2 Paušál.

Základnou podmienkou pre získanie 200 eurového bonusu pre existujúceho zákazníka je oznámenie telefónneho čísla zákazníka, ktorý prechádza do O2 na jeho odporučenie, ešte pred ukončením prenosu nového telefónneho čísla. Zákazník môže mať v jednom čase aktívny len jeden bonus za prenos čísla alebo odporúčanie. Ponuka bonusov platí do 31. decembra 2015.

MARTINA JAMRICHOVÁ
Hovorkyňa
O2 Slovakia
martina.jamrichova@o2.sk
m +421 949 020 903

JÁN KALAFUT
Senior Account Manager
PR Clinic
kalafut@prclinic.eu
m +421 948 884 786

O spoločnosti O2 Slovakia, s.r.o.

O2 spustilo svoju komerčnú prevádzku 2.2.2007. Licenciu získala spoločnosť na základe rozhodnutia výberovej komisie Telekomunikačného úradu SR zo dňa 25.8.2006. Licencia zahŕňa práva na používanie frekvencií GSM 900 MHz, GSM 1800 MHz, UMTS a 28/29 GHz po dobu 20 rokov na účely poskytovania telekomunikačných služieb v SR.

O2 je na Slovensku najrýchlejšie rastúcim mobilným operátorom. Od začiatku svojho pôsobenia, prináša revolučné riešenia, otvorenú komunikáciu a férovosť pre všetkých zákazníkov bez rozdielu. S jednoduchým portfóliom produktov systematicky mení pravidlá mobilnej komunikácie. Ako prvý priniesol na Slovensko skutočne neobmedzený program na volania a SMS, ako prvý uviedol komerčnú testovaciu prevádzku LTE siete, či ponúkol platby mobilom prostredníctvom NFC technológie. Operátor sa teší konštantne najvyššej zákazníckej spokojnosti spomedzi všetkých operátorov. 6x za sebou získal titul Operátor roka v nezávislej zákazníckej ankete. Operátor bol v roku 2013 a 2014 tiež vyhlásený najlepším zamestnávateľom medzi veľkými spoločnosťami, v nezávislej ankete spoločnosti Aon Hewitt.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.