*
článok
IT, TLAČOVÉ SPRÁVY

Prvý model inteligentných hodiniek Huawei Watch prichádza na slovenský trh

BRATISLAVA, 18. novembra 2015 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh svoj prvý model inteligentných hodiniek Huawei Watch. Inteligentné hodinky sú dostupné od 16.11.2015 v odporúčanej koncovej cene 399 Eur.

Huawei Watch ponúkajú 1,4-palcový dotykový AMOLED displej, ktorý je chránený voči poškriabaniu zafírovým sklíčkom a ponúka odolné telo z nerezovej ocele. Displej dosahuje rozlíšenie 400 × 400 pixlov a hustotu obrazových bodov 286 ppi pri kontrastnom pomere 10 000:1. Ciferník s priemerom 42 mm je zhodný s tradičnou veľkosťou bežných náramkových hodiniek. Náramok Huawei Watch si môže používateľ sám ľahko vymeniť.

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh svoj prvý model inteligentných hodiniek Huawei Watch.

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh svoj prvý model inteligentných hodiniek Huawei Watch.

Hodinky sú vyzbrojené funkciou upozornenia na prichádzajúce hovory, správy alebo e-maily, nechýba vyhľadávanie strateného telefónu, senzor srdečného tepu, gyroskop, akcelerometer, barometer či bezdrôtové spojenie so slúchadlami pomocou technológie Bluetooth. Navyše, hudbu si môžete do hodiniek stiahnuť pre počúvanie offline.

Ovládanie hlasom

Inteligentné hodinky Huawei Watch sú dostupné od 16.11.2015 v odporúčanej koncovej cene 399 Eur.

Inteligentné hodinky Huawei Watch sú dostupné od 16.11.2015 v odporúčanej koncovej cene 399 Eur.

Vďaka bezdrôtovému prepojeniu so slúchadlami pomocou technológie Bluetooth a podpore sťahovania hudby pre počúvanie offline sú Huawei Watch vhodné aj pre fitness či outdoor aktivity. Prehrávanie hudby je možné spustiť hlasovým príkazom v angličtine a rovnakým spôsobom je možné ovládať aj navigáciu. Text odosielanej správy je možné diktovať už v slovenskom jazyku. Funkcia vyhľadávania telefónu vám pomôže s nájdením telefónu doma či v kancelárii. Vďaka poslednej verzii rozhrania Google Android Wear™ sú Huawei Watch vhodné rovnako pre používateľov, ktorý vlastnia smartfón s OS Android, ale aj iOS.

Dostupnosť a cena

Huawei Watch sú na Slovensku dostupné od 16.11.2015 v odporúčanej koncovej cene 399 Eur vrátane DPH. Na voľnom trhu a u operátora Slovak Telekom je k dispozícii strieborný variant Huawei Watch s čiernym koženým náramkom, u operátora Orange je dostupná verzia so Stainless Steel náramkom.

Technické parametre Huawei Watch

Displej: 1,4-palcový AMOLED displej, rozlíšenie 400 x 400 pixlov, hustota pixlov 286ppi, zafírové sklíčko proti poškriabaniu,
Hrúbka rámu/ciferníku: 0,6 mm/13 mm
OS: Android 4.3 a vyšší, iOS 8.2 a vyšší, podpora aktualizácií OTA
Konektivita: Bluetooth 4.1 BLE, Wi-Fi
Pamäť: 512 MB RAM, 4 GB flash
Batéria: 300 mAh, výdrž 1,5 dňa (32 hodín aktivity a 8 hodín spánku), čas dobíjania 75 minút
Stupeň odolnosti: IP67
Senzory: gyroskop, akcelerometer, senzor srdečného tepu (PPG), barometer
Funkcie: oznámenia (hovory, SMS správy, e-maily, SNS, Google Hangouts), hlasová interakcia, Google Now, Maps, Sports and health, prehrávanie hudby, aplikácie z Google Play Store

 Vďaka bezdrôtovému prepojeniu so slúchadlami pomocou technológie Bluetooth a podpore sťahovania hudby pre počúvanie offline sú Huawei Watch vhodné aj pre fitness či outdoor aktivity.


Vďaka bezdrôtovému prepojeniu so slúchadlami pomocou technológie Bluetooth a podpore sťahovania hudby pre počúvanie offline sú Huawei Watch vhodné aj pre fitness či outdoor aktivity.

Kontakt pre médiá:
Jozef Orgonáš
jozef.orgonas@inspiro-solutions.sk
Inspiro Solutions s.r.o. v zastúpení pre Slovensko:
agentúra orgi.sk {pr. event. with love.}
phone: +421 905 456 074

O Huawei Consumer Business Group
Huawei je popredným svetovým dodávateľom riešení v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT). Výrobky a služby Huawei sa používajú vo viac ako 170 krajinách a slúži viac ako tretine svetovej populácie. Huawei takisto po celom svete založila viac ako 28 výskumných a vývojových centier, okrem iného v Spojených štátoch, Nemecku, Švédsku, Rusku, Belgicku, Fínsku, Francúzsku, Írsku, Taliansku, Veľkej Británii, Indii a Číne. Spotrebiteľská divízia patrí medzi tri hlavné divízie spoločnosti Huawei. Ponúka rad výrobkov, medzi ktoré patria mobilné telefóny, tablety, mobilné širokopásmové zariadenia, domáce zariadenia a cloudové služby. Spoločnosť Huawei sa umiestnila na treťom mieste v celosvetovom predaji smartfónov za rok 2013 a vykázala najväčší nárast predaných kusov medzi poprednými predajcami. Cieľom tejto divízie je prostredníctvom spoločnosti Huawei prinášať najnovšie technológie spotrebiteľom, ponúkať celé spektrum možností a vytvárať mimoriadne zážitky pre ľudí na celom svete.

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: