*
článok
Financie & Poistenie, Reality & Bývanie, TLAČOVÉ SPRÁVY

Historicky najvýhodnejšia hypotéka: Bez vstupného poplatku a so sadzbou 1,19 % p.a.!

BRATISLAVA, 4. marca 2016 (tlacovasprava.sk) – Tak výhodné podmienky na slovenskom hypotekárnom trhu ešte neboli. Od 1. marca ponúka UniCredit Bank hypotéku s poistením schopnosti splácať úver so sadzbou 1,19 % p. a. pre trojročné fixácie úrokovej sadzby. Pri 5-ročnej fixácii banka ponúka úrokovú sadzbu 1,39% p. a., čo je taktiež mimoriadna ponuka.

Klienti neplatia poplatok za poskytnutie úveru ani za  vklad do katastra nehnuteľností a tým, ktorí si  u nás poistia nehnuteľnosť a domácnosť, preplatí aj znalecký posudok.  Ponúkané úrokové sadzby sú najnižšie v histórii banky a pravdepodobne aj najnižšie od vzniku hypotekárneho trhu na Slovensku.

V priebehu marca vstupuje do platnosti nová legislatíva, ktorá umožňuje predčasne splatiť hypotéku za maximálny poplatok 1 % z výšky úveru.  Prichádza tak najlepšie obdobie refinancovať menej výhodnú hypotéku. Táto mimoriadna ponuka je platná  nielen pre refinancované, ale  aj nové hypotéky.

Všetci klienti, ktorí v UniCredit Bank žiadajú o refinancovanie svojej hypotéky z inej banky alebo o úplne nový hypotekárny úver od 1. marca 2016, majú možnosť získať historicky najnižšiu sadzbu“, zdôrazňuje Giovanni Guidi, riaditeľ retailového bankovníctva UniCredit Bank.

Trojročná fixácia úrokovej sadzby  je  za  1,19 % p. a., päťročná za  1,39 % p. a. a sedemročná za  1,99 % p. a.

Nové úrokové sadzby Uni Credit Bank robia bývanie na Slovensku dostupnejšie.

Nové úrokové sadzby Uni Credit Bank robia bývanie na Slovensku dostupnejšie.

Tieto úrokové sadzby môže získať každý klient, ak si zoberie hypotéku vo výške minimálne 35 000 € aj s poistením schopnosti splácať  úver a bude aktívne využívať U konto a kreditnú kartu UniCredit Bank.

Nezabudnite, že U konto s výbermi zo všetkých bankomatov doma i vo svete je bezplatné, ak si  klient pravidelne zasiela na účet príjem aspoň  400 EUR. Aj kreditná karta  k hypotéke je bez poplatku na celé obdobie splácania hypotéky. Aktuálna kampaň UniCredit Bank platí do odvolania.

Ceny nehnuteľností už zase postupne rastú, nie však úrokové sadzby hypotekárnych úverov. Táto situácia však nebude trvať večne. Teraz je najlepší čas na kúpu vlastného bývania alebo na zníženie splátok na hypotéku, ktorú už splácate. A to aj keď vám tento rok nekončí fixácia úrokovej sadzby. Od 21. marca môžete  predčasne splatiť  menej výhodnú hypotéku v inej banke s poplatkom najviac vo výške jedného percenta zo zostatku úveru, takže na refinancovaní výrazne ušetríte a zabezpečíte si výhodné splátky vašej hypotéky,“ hovorí  Giovanni Guidi.

Odporúčame klientom priniesť svoje úverové zmluvy a zistiť si u nás, o koľko by ich úverová splátka mohla byť nižšia.  Tí, čo splácajú druhý a ďalší rok fixácie, majú vyššie sadzby, aké by dostali teraz. Je dôležité si prepočítať, o koľko vychádza nová splátka nižšie pri pôvodnej dĺžke splatnosti úveru. Do úvahy  treba zobrať aj poplatky k účtu, z ktorého klient úver platí.

U nás je výhodou bezplatné  U-konto  s výbermi z akéhokoľvek bankomatu doma i vo svete bez poplatku pri pravidelnom príjme na účet vo výške aspoň 400 EUR. S takýmto komplexným prístupom k správe osobných financií môže klient  výrazne ušetriť.

Teraz je ten pravý čas refinancovať hypotekárny úver. Prechod do UniCredit Bank je bez problémov.  Klient potrebuje minimálne podklady,  banke stačí pôvodná úverová zmluva,  pri refinancovaní úveru, ktorý bol bez problémov aspoň 2 roky splácaný, nie je potrebné dokladovať príjem a banka uznáva akokoľvek starý znalecký posudok.

Je to šanca výrazne si znížiť splátku  a zabezpečiť si najlepšie podmienky na bývanie.

Všetky  hypotéky v našej ponuke, nové či refinančné, sú bez poplatku za poskytnutie úveru a zároveň s poistením schopnosti splácať úver.

Kontakt:    
Zuzana Ďuďáková, hovorkyňa UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
e-mail: zuzana.dudakova@unicreditgroup.sk
tel: +421 2 4950 2303

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: