Prestigio prináša na trh tri nové lacné smartfóny a tablet

BRATISLAVA, 22.6. 2016 (tlacovasprava.sk) – Prestigio, výrobca cenovo dostupných smartfónov a tabletov prináša na slovenský trh nové, cenovo ešte dostupnejšie zariadenia. Hneď tri nové smartfóny Muze A5, Muze A7 a Wize N3, pričom hneď dva majú cenovku stanovenú pod magickou hranicou 100 Eur. Novinka z kategórie tabletov, model MultiPad 3331 3G taktiež atakuje túto cenu a pritom ponúka výkon štvorjadrového procesora a podporu 3G.

Prestigio Muze A5
Napriek svojej nízke cene ponúka výkon štvorjadrového procesora a elegantný dizajn dostupný v troch farebných spracovaniach – čiernej, bielej a zlatej. Ponúka 5-palcový displej s HD rozlíšením s IPS zobrazovacou technológiou. Vašu produktivitu podporí Android 5.1 Lollipop a samozrejmosťou je podpora dvoch SIM kariet, takže môžete ľahko oddeliť pracovný a súkromný mobilný svet. Maloobchodná odporúčaná cena je 85 Eur.

Prestigio Muze A5
Prestigio Muze A5

Prestigio Muze A7
Výkonný a pritom stále cenovo dostupný smartfón nesie označenie Muze A7 a je určený pre pracantov. Prichádza s väčším, 5,3-palcovým IPS On-cell displejom s HD rozlíšením, kvalitným 13-megapixlovým fotoaparátom  a 2 GB pamäte RAM. Toto všetko je zabalené v štýlovom tele v atraktívnej zlatej alebo elegantnej bielej farbe s hrúbkou iba 8,3 mm. Android 5.1 je zárukou, že svoj smartfón využijete na maximum vrátane podpory 2 SIM kariet súčasne. Maloobchodná odporúčaná cena je 119 Eur.

Prestigio Muze A7
Prestigio Muze A7
Prestigio Muze A7
Prestigio Muze A7

Prestigio Wize N3
Tento model je skvelou voľbou pre ľudí strážiacich si svoju peňaženku, pretože v koncovej cene nestojí ani 70 Eur. Má 5-palcový displej, na ktorom si vychutnáte surfovanie po internete či čítanie e-mailov. Okrem toho vďaka štvorjadrovému procesoru a populárnemu systému Android 5.1 Lollipop ponúka za danú cenu rozumný výkon. Podpora dvoch kariet SIM vám ušetrí náklady na hovory a internet. Maloobchodná odporúčaná cena je 65 Eur.

Prestigio Wize N3
Prestigio Wize N3

Prestigio MultiPad 3331 3G
Filmy v HD kvalite, hry, práca, sociálne siete? Toto všetko zvládne nový 10,1-palcový tablet Prestigio MultiPad 3331 3G s výkonným štvorjadrovým procesorom Intel. Nechýba podpora mobilného pripojenia cez 3G sieť a okrem toho si nemusíte robiť obavy o výdrž batérie – 6000 mAh je dostatočná kapacita na to, aby tento tablet nahradil váš notebook na dlhých cestách. Maloobchodná odporúčaná cena je 109 Eur.

Prestigio MultiPad 3331 3G
Prestigio MultiPad 3331 3G

O značke Prestigio
Prestigio je rýchlo rastúca a dobre zavedená medzinárodná značka, zastúpená prostredníctvom 32 pobočiek a predávaná v 70 krajinách. Na rozvíjajúcich sa trhoch v regiónoch EMEA (Európa, Stredný východ a Afrika) jej popularita medzi najuznávanejšími značkami neustále rastie. Prestigio® je nadnárodná spoločnosť, ktorá vyrába spotrebnú elektroniku a príslušenstvo do domácností a automobilov. Pôsobí na trhu už viac ako desať rokov a jej obchodný model sa zameriava na ponuku luxusných a špičkových technológií, ktoré majú za cieľ konkurovať high-end trhu.

Kontakt pre médiá

Jozef Orgonáš
agentúra orgi.sk {pr. event. with love}
phone: +421 905 456 074
e-mail: orgi@orgi.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.