Bikes in Town 2016, hipsterčina najvyššieho stupňa, už tento víkend!

BRATISLAVA, 24. júna 2016 (tlacovasprava.sk) – Aj Slovensko objavuje trend upravených motoriek, umenia, dizajnu a s tým spojený životný štýl. Už druhý rok je Bikes in Town výstavou motoriek štýlu café racer, scrambler, tracker, classiccustom. Na jednom mieste však nájdete nielen krásne motorky, ale aj slovenských umelcov, muzikantov, dizajnérov, či slovenské značky v časti Design In Town.

Café racers, ktoré bude obdivovať asi každý, zaparkujú na jeden deň v Starej tržnici. Nadšenci alebo jazdci, každý si v nedeľu 26.6. 2016 od 10:00 príde na svoje.  Pochváľte sa svojou motorkou alebo si príďte pozrieť tú, ktorú by ste raz chceli mať.

Na jednom mieste nájdete nielen krásne motorky, ale aj slovenských umelcov, muzikantov, dizajnérov, či slovenské značky v časti Design In Town.
Na jednom mieste nájdete nielen krásne motorky, ale aj slovenských umelcov, muzikantov, dizajnérov, či slovenské značky v časti Design In Town.

Bikes in Town nie je len taký obyčajný zraz majiteľov pekných motoriek. Vytvárame priestor pre kreatívnych a nekonvenčných ľudí.  Je to aj prezentácia životného štýlu, ktorý  sa postupne udomácňuje aj na Slovensku. Začali to ľudia, ktorí tvoria pekné veci a majú radi adrenalín. Pridať sa však môže každý.

Všetko sa to bude odohrávať v priestoroch Starej tržnice, kde okrem motoriek a umeleckých diel nebude chýbať ani kvalitná káva Nico Caffé, ktorú pripraví barista Viktor Štefančík a o jedlo sa postará Pastrami.

Pre všetkých motonadšencov je pripravená súťaž o najkrajšiu vystavenú motorku a samozrejme, nezabudli sme, na čo motorky slúžia. Na jazdenie! Preto sa spoločne prevezieme Bratislavou, aby si pohľad na parádne motorky vychutnal každý.

Už druhý rok je Bikes in Town výstavou motoriek štýlu café racer, scrambler, tracker, classic a custom.
Už druhý rok je Bikes in Town výstavou motoriek štýlu café racer, scrambler, tracker, classic a custom.
Bikes in Town
Bikes in Town

Príď vystaviť svoju motorku!

Ukáž svoju motorku upravenú na CAFÉ RACER, CUSTOM, ODLSCHOOL KLASIKU, SCRAMBLER ALEBO TRACKER všetkým!

Napíš nám na info@bikesintown.com, pripoj fotografiu svojej motorky so základnými údajmi a aj tvoj stroj sa môže stať súčasťou výstavy. Ak poznáš ľudí, ktorí takúto motorku vlastnia, daj im o nás prosím vedieť, budeme radi, keď nás bude čo najviac.

Samozrejme na to, aby tvoja motorka bola vystavená, nemusíš byť žiadny profesionálny úpravca motoriek.

Kritériom si ty, tvoja vášeň a tvoja garáž –  je úplne jedno, či máš Simson, Babetu, Vespu, Harley, Moto Guzzi, Ducati, BMW, Yamahu alebo starého peráka –  DOVEZ ICH!

Design In Town

V spolupráci s Čerstvým Ovocím si pre vás pripravili jedinečnú dizajnérsku zónu. Vieme, že dobré veci sa majú spájať a práve toto netradičné spojenie vám prinesie svieži dizajn, módu a iné doplnky úzko späté s kultúrou motoriek a ich fanúšikov. Bikes in Town je aj Design in Town. Design in Town je špeciálna predajná výstava, kde nájdete produkty spojené s ľuďmi súčasnej doby, ktorí majú radi krásne motorky, rýchly životný štýl, upravené brady, drsné kérky a hlavne unikátny dizajn. Design in Town je sloboda a krása. Ak sa chcete pridať, REGISTRUJTE SA!

Partneri podujatia:
Triumph, motocorse.sk, BMW Motorrad, Motoshop, Becep, Motomagazín, motoride.sk

Kontakt pre médiá:

Jozef Murín
info@bikesintown.com

Vlado Čabák
media@bikesintown.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.