Nevesta Dominika Cibulková: Výnimočná dizajnérska róba a 333 diamantov (FOTO)

BRATISLAVA, 10. júla 2016 (tlacovasprava.sk) – Hodnota outfitu  nevesty sa približuje k závratnej sume 350-tisíc eur… Slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková zažila jeden z najkrajších okamihov v živote, keď v bratislavskom Dóme sv. Martina povedala „áno“ dlhoročnému partnerovi Michalovi Navarovi.

Dominika vyrazila prítomným hosťom dych, keď ladne prešla uličkou v šatách z prehliadkovej kolekcie španielskej značky Pronovias Atelier, ktoré dopĺňali honosné šperky z klenotníckeho ateliéru ALO diamonds.

Exkluzívna svadobná róba z prehliadkovej kolekcie Pronovias Atelier bola šitá na mieru a jej zhotovenie trvalo pol roka. Dominika si šaty prvýkrát vyskúšala deň pred Vianocami a priamo zo Španielska dorazili tri týždne pred svadbou.

Fotogaléria:

cibulkova-navarra-gems-diamonds-1
Nádherná nevesta Dominika Cibulková
cibulkova-dominika-wedding-saty-pronovias-atelier
Exkluzívna svedobná róba z prehliadkovej kolekcie Pronovias Atelier.
cibulkova-domi-wedding-suit-dress
Hodnota Dominikinho outfitu sa blížila k sume 350 tisíc eur
cibulkova-bride-wedding-man-svadba-church-pronovias-atelier
Dominika povedala áno svojmu vyvolenému Michalovi Navarovi v Dóme sv. Martina v Bratislave

 

Šaty zdobí vyšívaná francúzska čipka a ich cena sa približuje k 20-tisícom eur. Hodvábne topánky značky Jimmy Choo boli tak isto vytvorené na mieru a zdobia ich iniciálky nevesty. Závoj dlhý sedem metrov, bol špeciálne objednaný zo Španielska a dopĺňa ho spona do vlasov z pravého striebra a kryštálov Swarovski.

Svadobnú róbu podčiarkli unikátne šperky. Nevestu zdobili náušnice z bieleho zlata osadené 3-karátovými diamantmi a elegantný náramok posiaty 225 diamantmi. Pomyselnou čerešničkou bol exkluzívny diamantový zásnubný prsteň, vykladaný  88 diamantami a obrúčky. Tie na mieru pre novomanželov vyrobili v klenotníckom ateliéri ALO diamonds.

Obrúčky sú vyhotovené z bieleho zlata a Dominikina je celodiamantová. Celková hodnota šperkov, ktoré zdobili nádhernú nevestu, sa vyšplhala k neuveriteľným 300-tisíc eur.

ALO diamonds Cibulkova wedding svadba
Náušnice ALO diamonds, biele 18 kt zlato, 2 diamanty, cena 210 000 euro, ALO diamonds Náramok ALO diamonds, biele 18 kt zlato, 255 diamantov, cena 40 000 euro, ALO diamonds Exkluzívny snubný prsteň ALO diamonds, biele 18 kt zlato, 88 diamantov, cena 40 000 euro, ALO diamonds Exkluzívna obrúčka ALO diamonds, biele 18 kt zlato, 18 diamantov, cena 10 000 euro, ALO diamonds

Svadobný look Dominika zverila do rúk blízkemu kamarátovi a osobnému stajlistovi Andrejovi Kusalíkovi. „Dominika sa na svoj najkrajší deň v živote chcela svedomite pripraviť, preto sme zvolili absolútnu špičku v kategórii svadobných šiat, značku Pronovias Atelier. Som veľmi šťastný, že vďaka Majke Mikmanovej, ktorá ma svadobný salón v Trenčíne, sa nám podarilo túto exkluzívnu svadobnú róbu objednať. Dominiku tieto šaty vystihujú ako silnú, nádheru ženu a modernú nevestu. Dominika miluje šperky a častokrát sa nimi odmeňuje po športových výkonoch, preto sme oslovili spoločnosť ALO diamonds, s ktorou Dominika spolupracuje, aby vytvorila špeciálny luxusný a zároveň minimalistický set klenotov, ktorý sa dokonalo hodí k tejto honosnej róbe,“ uviedol Andrej.

Kontakt pre médiá:

Kateryna Matušková

Team Leader

SKPR Strategies, s.r.o.

Timravina 13, 811 06 Bratislava

+421 910 955 750

kateryna@skpr.sk

www.skpr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.