DIGI Slovakia zaradila do základného balíka 3 športové programy v HD kvalite

BRATISLAVA, 16. augusta 2016 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť DIGI Slovakia do svojho satelitného portfólia zaradila 3 športové programy v HD kvalite.

Do základného balíka tak pribudli celosvetovo obľúbené televízne kanály Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD, ktoré nahradili ich doterajšie verzie v SD kvalite. Navyše do balíka Extra Šport HD+ bol zaradený program DIGI Sport 4 HD.

“Snažíme sa vyhovieť všetkým fanúšikom športu, ktorým poskytujeme lepší zážitok zo sledovania prenosov vďaka vysokej kvalite obrazu a zvuku. Dokonca sa môžeme pochváliť najširšou ponukou športových programov v HD kvalite,“ vyjadril sa Roman Vavrík, riaditeľ marketingu a predaja spoločnosti DIGI Slovakia.

V súlade so stratégiou “Rozpáľ svoju vášeň”, ktorá ma za cieľ dosiahnuť spojenie fanúšikov a športovcov po celom svete, je dlhodobým záväzkom značky Eurosport poskytovať miestnemu publiku ten najlepší zážitok zo sledovania športu, ktorý milujú. Preto sme radi, že sme posilnili našu pozíciu na slovenskom trhu tým, že prinášame prémiový športový obsah, akým je napríklad Bundesliga, US Open, European Snooker Championship, Olympiáda v rokoch 2018 až 2024 a mnoho ďalších pre všetkých klientov Slovak Telekom a DIGI Slovakia prostredníctvom Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD,“ uviedla Victoria Davies, viceprezident country manager spoločnosti Discovery CEE.

Eurosport HD na Digisporte
Eurosport HD na DIGI Slovakia
Eurosport HD na Digisporte
Eurosport HD na DIGI Slovakia

O Eurosport:
Eurosport je európska športová destinácia číslo 1, ktorá spája fanúšikov a športovcov pri najväčších športových akciách. Kanály Eurosport 1, Eurosport 2 a Eurosportnews dosiahnu celkovo až k 228 miliónom divákov z 93 krajín v Európe, Ázii a Tichomorí, Afrike a na Strednom východe. Eurosport.com je európska jednotka medi športovými portálmi s priemernou návštevnosťou 14 miliónov jednotlivých používateľov mesačne. Eurosport Player je komplexná vstupenka na najväčšiu akciu. Je k dispozícii kdekoľvek a na ktoromkoľvek zariadení v 52 krajinách. Eurosport Events sa zameriava na manažment a propagáciu medzinárodných športových akcií.

MICHAL KRAJČÍR
SENIOR ACCOUNT MANAGER
a: Miletičova 23 | 821 09 Bratislava
t: +421 907 673 554 | e: krajcir@prclinic.eu
w: prclinic.eu | fb: facebook.com/prclinic.eu

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.