Nový katalóg World Wide Work by MEWA: Svet práce ukazuje vo svetle fantázie!

BRATISLAVA, 14. októbra 2016 (tlacovasprava.sk) – Od 1. septembra 2016 je k dispozícii nový katalóg ochranných pracovných prostriedkov MEWA – pre všetkých, ktorí sa chcú dôkladne vystrojiť do sveta práce!

 Prenajať – kúpiť – nosiť

Máte radi prekvapenia? Skvelé! V novom katalógu World Wide Work by MEWA sa spája ilúzia so skutočnosťou – so zdanlivo skutočnými obrázkami, ktoré stavajú svet práce do svetla plného fantázie. Na iluzionistických maľbách na stranách kapitol spolupracoval umelecký tím FreddArt.

„Obrazy, v ktorých splýva reálny a maľovaný svet, symbolizujú aj spojenie oboch našich svetov MEWA: pracovné oblečenie v systéme nájmu perfektne dopĺňa naša ponuka ochranných pracovných prostriedkov, ktoré si možno kúpiť,“ vysvetľuje Margharet Feldgiebel, obchodná riaditeľka sekcie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v spoločnosti MEWA, koncept stojaci za novým katalógom. „Tak môžeme našim zákazníkom čo najlepšie poradiť a môžeme ich komplexne vystrojiť.“

mewa-world-wide-work-freddart-utierky
Nový katalóg World Wide Work by MEWA

Na 367 stranách katalógu zákazníci nájdu všetko z ochrannej výbavy ako rukavice, topánky a oblečenie, cez softshellové bundy a doplnky až po reflexné výrobky.

Rýchlo nájsť vhodný produkt

Ktoré rukavice potrebujem na ktorú činnosť? Kde nájdem tie pravé bezpečnostné topánky pre svojich mechanikov? Vari existuje k mojim stolárskym nohaviciam aj vhodná flísová bunda? Odpovede na tieto otázky vám poskytne katalóg s približne 1800 rozličnými výrobkami, ktoré pokrývajú prakticky každú pracovnú oblasť. Okrem toho ponúka katalóg „WORLD WIDE WORK by MEWA“ aj tento rok zopár mimoriadnych tém, napríklad:

  • Inšpirácia outfitmi: Na mnohých stranách klienti dostanú moderné príklady kombinácií zo sveta práce, pozostávajúce z oblečenia, topánok, rukavíc a doplnkov.
  • Zamerané na reflexnú ochranu: nová reflexná kolekcia HiVis značky KORSAR®, ako aj mnohé ďalšie reflexné výrobky od montérok po čiapku ponúkajú na 13 stranách všetko, čo človek potrebuje na prácu počas dňa aj v noci, ale aj pri slabej viditeľnosti.
  • Špeciálne služby ako „topánkový manažment“ alebo „vyhľadávač rukavíc“: Pomáhame svojim zákazníkom tam, kde potrebujú pomoc. Či už prostredníctvom tímu poradcov, ktorí zákazníkom priamo na mieste poradia pri výbere pracovných topánok, alebo s praktickým vyhľadávačom rukavíc. Toto umožňuje zákazníkom nájsť prostredníctvom jednoducho položených otázok rýchlo a nekomplikovane modely rukavíc podľa svojich potrieb.
  • Špeciality: Či už pre zváračov, alebo na prácu vonku pri zimných teplotách, katalóg ponúka praktické objednávacie balíčky pozostávajúce z oblečenia a príslušenstva, ktoré sú ušité na mieru zákazníkom bezprostredne podľa ich potrieb.
  • Moderným vzhľadom, kompetentným telefonickým alebo osobným poradenstvom, ako aj skúsenosťami nadobudnutými v priebehu niekoľkých desaťročí v oblasti ochrany pri práci sa vyznačuje ponuka WORLD WIDE WORK by MEWA. Všetky výrobky dodávame v rámci Nemecka do 24 hodín, do susedných krajín do 72 hodín. Katalóg si môžete objednať na webovej stránke MEWA http://www.mewa.sk/kontakt/objednaci-katalog/.
mewa-world-wide-work-freddart-magazin-praca-umenie
Nový katalóg World Wide Work by MEWA

Spoločnosť MEWA zásobuje zo 42 prevádzok podniky po celej Európe pracovnými a ochrannými odevmi, čistiacimi utierkami, rohožami na zachytávanie oleja a klasickými rohožami, ako pod značkou „World Wide Work by MEWA“ ochrannými pracovnými pomôckami. Celkom 4.900 zamestnancov má na starosti viac než 172.000 zákazníkov z oblasti priemyslu, obchodu, remesiel a gastronómie. V roku 2014 dosiahla skupina MEWA obrat vo výške 583 miliónov eur. Spoločnosť MEWA, ktorá bola založená v roku 1908, je dnes vedúcou spoločnosťou v oblasti textilného manažmentu. V novembri 2013 sa dostala MEWA medzi troch favoritov Nemeckej ceny trvalo udržateľného rozvoja v kategórii “Nemecké produkty/služby”. Spoločnosť bola roku 2013 tretíkrát ocenená vydavateľstvom Deutsche Standards “Značkou storočia” a ďalej bola roku 2015 druhýkrát vyznamenaná ako “Vedúca značka na svetovom trhu”.

Ďalšie informácie o textilnom manažmente MEWA získate na:

MEWA Textil-Service SR s.r.o., Varšavská 29, 83102 Bratislava, Tel.: +421 2 44636097

Fax: +421 2 44462908, E-Mail: bratislava@mewa.sk, www.mewa.sk

Kontakt pre tlač:

Mediatrust Communications, Madeleine Neuse,

Tel.: +420 603 556 410, E-Mail: mneuse@mediatrust.cz

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.