Nová športová nadnárodná značka otvára svoje obchody na Slovensku

BRATISLAVA, 28. októbra 2016 (tlacovasprava.sk) – Nová športová značka otvorí svoje prvé obchody v nákupnom centre Forum v Poprade a Mirage v Žiline už 28. októbra. K dispozícii pre verejnosť bude už kolekcia jeseň/zima 2016, ktorej hlavnými témami sú šport, príroda a aktivita. Ponuka značky je veľmi široká, a to z hľadiska funkcionality, ako aj farieb, a súčasne vyrobená tými najlepšími technológiami.

4F je známa poľská športová značka, ktorá otvára svoj prvý obchody na Slovensku už 28.októbra 2016 v nákupnom centre Forum v Poprade a nákupnom centre Mirage v Žiline. Zákazníci dostanú počas otváracieho víkendu 30-% zľavu na všetok zakúpený tovar.

Otvorenie obchodu 4F v Žiline nadväzuje na tohtoročné spustenie prevádzky 4F v Českej republike v nákupnom centre Černý most v Prahe. Expanzia na Slovensku a v Čechách bude pokračovať otvorením ďalších štyroch obchodov, a to ešte tento rok.

Značka 4F ponúka vysoko kvalitné oblečenie a športové vybavenie. Jej charakteristickým znakom je kombinácia kvalitných výrobkov, technológií, moderných materiálov a módneho dizajnu. 4F už viac ako 12 rokov podporuje profesionálnych, ako aj amatérskych športovcov v rôznych disciplínach.

4F propaguje aktívny životný štýl a motivuje ľudí, aby prekonali prekážky, a to vďaka funkčným, módnym, rovnako ako aj neformálnym či športovým výrobkom, ktoré nielen dlho vydržia, ale sú aj ľahko dostupné, pútavé a pohodlné.

Fotogaléria:

Doplnkové informácie
Majiteľom značky 4F je OTCF – poľská spoločnosť, ktorá navrhuje, vyrába a predáva široké spektrum športového oblečenia. Značka má v portfólio aj ďalšiu športovú značku Outhorn, ako aj športovú multiznačkovú sieť predajní 4Faces.

V prípade ďalších informácií kontaktujte:
Diana Mareková Theizlová, DiS.art.
Tel: +421-905-516596
Email: fusion@fusion.eu.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.