Dve francúzske firmy ukázali, ako oživiť detskú izbu za pár korún

BRATISLAVA, 29. októbra 2016 (tlacovasprava.sk) – Zútulniť detskú izbu pomôžu drevené dekorácie v podobe písmen. Drevené písmenká sú nielen originálnym doplnkom, ale majú aj vzdelávaciu funkciu. Sú vyrobené z dreva vyťaženého zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, preto potešia najmä ekologicky zmýšľajúcich rodičov.

Drevená písmenká značky Janod sú vyrobené z kvalitného dreva. Vďaka lepiacemu materiálu ich pohodlne pripevníte na rôzne povrchy. Deti sa vďaka nim môžu učiť abecedu a skladať si rôzne slovíčka. Ekologicky zmýšľajúcich rodičov poteší fakt, že písmenká sú vyrobené z dreva  vyťaženého zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, ktoré je označené certifikátom FSC (Forest Stewardship Council).

Ekonomicky zmýšľajúcich zase poteší nízka cena – 2,49 € za písmenko.

Francúzska značka Janod, známa hračkami z dreva, ktoré rozvíjajú inteligenciu detí, sa pri výrobe písmen spojila s ďalšou francúzskou ikonou – značkou Sophie La Girafe. Tá sa stala synonymom kvality pre starostlivosť o deti po celom svete. Produkty spolupráce oboch francúzskych firiem prináša na náš trh e-shop Mackoviahracky.sk.

Okrem drevených písmen s veselou žirafkou nájdete v ponuke internetového hračkárstva aj drevené lepiace písmená Janod s motívom klauna. Sú rovnako vyrobené z kvalitného dreva s certifikátom FSC a dostupné vo viacerých farbách. Cena za jedno písmenko je 1,99 €.

Fotogaléria:

Kontakt pre médiá:
Sláva Štefancová
Madviso
Mackoviahracky.sk
mobil: +421 944 218 778
e-mail: slava.stefancova@madviso.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.