Športový reťazec Decathlon otvára na Slovensku ďalšiu predajňu

BRATISLAVA, 8. decembra 2017 (tlacovasprava.sk) – Po nedávnom otvorení nového obchodu v bratislavskej Eurovea, prichádza francúzsky športový reťazec s ďalšou správou o otvorení novej predajne.

Už tento piatok 8. 12. 2017, Decathlon sprístupní svoje vlastné športové značky všetkým Trnavčanom tým, že otvorí svoj obchod v rámci obchodného centra Galéria Trnava. Manažér rozvoja, Roman Baník, objasňuje, prečo je Decathlon schopný otvoriť ďalšiu kamennú predajňu v krátkom časovom horizonte: „Podarilo sa nám nájsť rýchle riešenie vďaka veľmi dobrej spolupráci s medzinárodnou spoločnosťou Tesco. Jednotka bola dobre pripravená, spĺňala naše predpoklady, nachádza sa v úspešnej obchodnej zóne s ľahkou prístupnosťou a s dostatočnou kapacitou parkovacích miest.“

Decathlon už spustil v Trnave kampaň k otvoreniu

K dôvodom, prečo bola táto časť Slovenska jasným výberom dodáva: „Trnava, ako jedno z regionálnych miest s futbalovým duchom, s podporou cyklodopravy a s množstvom športových podujatí, pre nás predstavovala zaujímavú možnosť osloviť dostatočne veľkú základňu aktívnych a potencionálnych športovcov nielen z mesta, ale aj z jeho neďalekého okolia.“

Príprava predajne Decathlon v Galeria Trnava.

Priestory predajne umožnia Decathlon-u dostatočne prispôsobiť ponuku svojich športových produktov a doplnkov lokálnym potrebám zákazníkov a nebudú chýbať ani štandardné služby ako služba klikni a vyzdvihni, výhodná doprava, či servis.

„Naše predajne sú známe najmä tým, že sú hravé a pro zákaznícky orientované. Počas nakupovania si v nich zákazníci môžu vyskúšať množstvo športov prodstredníctvom testovania športových produktov a doplnkov. Chceli by sme tak dosiahnuť, aby každý náš zákazník od nás odchádzal nie iba s nákupom, ale zároveň so športovým zážitkom, ktorý v ňom vyvolá chuť ďalej športovať a objavovať nové možnosti športovania“ uviedla Dominika Kurtová, líderka komunikácie Decathlon Slovensko.

Jérôme Morice je ako líder krajiny presvečený, že slovenský tím je na správnej ceste k dosiahnutiu spoločného cieľa „sprístupniť radosť zo športu všetkým“, čo objasňuje nasledovným: „Sme radi, že sa nám podarí do konca tohto roka otvoriť v dvoch významných lokalitách, avšak neprestávame pracovať na nových, aby sme uspokojili našich lojálnych, či nových zákazníkov v iných častiach Slovenska.“

Decathlon Slovensko teda k celosvetovej expanzii v tomto roku prispeje otvorením dvoch nových obchodov v Bratislave a v Trnave.

Aktuálny počet predajní Decathlon vo svete stále narastá a momentálne sa pohybuje na čísle okolo 1 253 v 35 krajinách.

Už 40 rokov existujúca spoločnosť Decathlon je návrhárom, tvorcom a zároveň aj výrobcom vlastných športových produktov a doplnkov vyvinutých vo vlastných vývojových centrách pod svojimi 25 značkami.

Decathlon v Trnave otvoria 8. decembra 2017.

Medzinárodný reťazec francúzskej športovej značky otvoril prvý obchod na Slovensku v apríli 2015. Odvtedy ponúka slovenským športujúcim zákazníkom športové produkty a doplnky pod vlastnými značkami, navrhnuté a vyrobené výhradne Decathlonom. Počas 40 – ročnej histórie sa Decathlon v rámci dosiahnutia svojho hlavného cieľa, „sprístupniť radosť zo športu všetkým“, rozšíril na takmer všetky kontinenty – Európa, Afrika, Ázia, Amerika, do viac ako 35 krajín sveta s viac ako 1250 obchodmi. Na Slovensku má momentálne 4 predajne a eshop. Samostatne stojace predajne v nákupnom parku Pharos v Bratislave, v nákupnom parku Bory v Bratislave a v Košiciach pri OC Cassovia. V Banskej Bystrici sa predajňa nachádza v rámci centra SC Europa. Tento rok, 9.septembra, sa na všetkých predajniach uskutočnil prvý ročník výnimočného športového podujatia typického pre Decathlon – Vitalsport, kde mali účastníci môžnosť vyskúsať a objaviť svoj šport.

Mgr. Simona Dodrvová
Junior PR manažér
dodrvova@mediacentral.sk,
M: +421 918 591 671,
T: +421 252 635 665,
MEDIA CENTRAL, s.r.o.,
Grösslingova 45, 811 09 Bratislava
http://www.mediacentral.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.