Prvá ukážka nového modelu ŠKODA FABIA, premiéra bude v Ženeve

BRATISLAVA, 18. januára 2018 (tlacovasprava.sk) – Ústrednými motívmi aktuálnej modernizácie modelu ŠKODA FABIA sú svieže dizajnové prvky a moderné technológie. Novo vytvarovaný predok s LED svetlometmi dodáva vozidlu výraznejší vzhľad.

Prvýkrát pri tomto modeli sú v ponuke aj zadné svetlá s technológiou LED. Inovovaná ŠKODA FABIA okrem toho ponúka aj nové Simply Clever riešenia.

Dejiskom svetovej premiéry nového vyhotovenia modelu ŠKODA FABIA bude medzinárodný autosalón v Ženeve, ktorý sa uskutoční v marci 2018. Úspešný malý automobil má vo výrobnom programe českej automobilky kľúčovú pozíciu.

Od roku 1999 boli na celom svete predané viac ako štyri milióny vozidiel ŠKODA FABIA, pričom len tretiu generáciu tohto modelu si vybralo vyše 500 000 zákazníkov.

Úspešný malý automobil sa predstaví s výrazne prepracovaným dizajnom. ŠKODA FABIA je teraz k dispozícii s prednými LED svetlometmi a zadnými LED svetlami. Premiéra bude na medzinárodnom autosalóne v Ženeve 2018.

Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Roman Rajtár, PR manager, ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.
Roman.rajtar@skoda-auto.sk; +421 904 701 339

ŠKODA AUTO
je jedna z najstarších automobiliek na svete. Spoločnosť založená v roku 1895, v období počiatkov automobilu, dodnes sídli v Mladej Boleslavi, má v súčasnosti nasledujúce modelové rady osobných automobilov: CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, YETI, KAROQ, KODIAQ a SUPERB, v roku 2017 dodala zákazníkom celosvetovo viac ako 1 milión automobilov,  od roku 1991 patrí Volkswagenu, jednému z globálne najúspešnejších automobilových koncernov. ŠKODA AUTO v koncernovom zväzku samostatne vyrába a vyvíja okrem vozidiel aj komponenty ako motory a prevodovky, prevádzkuje tri výrobné závody v Českej republike; vyrába v Číne, Rusku, na Slovensku, v Alžírsku a v Indii väčšinou prostredníctvom koncernových partnerstiev, ďalej aj na Ukrajine a v Kazachstane v spolupráci s lokálnymi partnermi, zamestnáva celosvetovo viac ako 30 000 pracovníkov a je aktívna na viac ako 100 trhoch.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.